BR

36-letni Artur N. zgwałcił 9-latkę z Częstochowy. Pedofila ujął ojciec dziecka

36-letni Artur N. zgwałcił 9-latkę z Częstochowy. Pedofila ujął ojciec dziecka
BR

Zgwałcił 9-latkę, usiłował zgwałcić 13-latkę. 36-letni Artur N. został zatrzymany przez ojca jednej z ofiar. Wczoraj częstochowski sąd aresztował pedofila na trzy miesiące. Mężczyzna już wcześniej był skazany za przestępstwa seksualne.

Od kilku dni w dzielnicy Północ grasuje pedofil – alarmowali od początku maja na Facebooku przerażeni rodzice. Jedna z mam zwróciła się do Internautów z dramatycznym apelem (ramka niżej), ale to jednak nie zapobiegło kolejnemu atakowi i zgwałceniu 9-latki.

Do pierwszej napaści doszło w jednej z klatek bloku przy ulicy Baczyńskiego. Dziewczynka zdołała się wyrwać i uciec do domu. Rodzice nie zdążyli złapać sprawcy, jak twierdzili córce nic się nie stało.

Niestety nie był to jedyny atak pedofila. W sobotę, 5 maja, ofiarą padła 9-latka. Dziewczynce udało się uciec. Dziecko opowiedziało ojcu co się stało. Mężczyzna spotkał podejrzanego mężczyznę kilkanaście minut później. W ujęciu pedofila pomógł mu obywatel Włoch. Zboczeniec został przekazany policji. Sprawcą ataków okazał się 36-letni Artur N., znany policji. W 2010 roku mężczyzna został skazany na trzy lata więzienia za gwałt na osobie dorosłej.

Pozostało jeszcze 32% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
BR

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.