Agnieszka Dygant późno została mamą. Ale teraz tego nie żałuje

Czytaj dalej
Fot. Pawel Wisniewski
Paweł Gzyl

Agnieszka Dygant późno została mamą. Ale teraz tego nie żałuje

Paweł Gzyl

Gwiazda. Kiedy była w drugiej klasie podstawówki, niespodziewanie zmarł jej tata. To sprawiło, że musiała nauczyć się radzić sobie sama z wieloma życiowymi problemami. Być może dlatego, kiedy po studiach nie dostała etatu w teatrze, postawiła na seriale. I wygrała.

Ostatnimi czasy rzadko oglądaliśmy ją na małym i dużym ekranie. Wytłumaczenie było proste: urodziła dziecko i poświęciła się macierzyństwu. Z czasem zatęskniła jednak za aktorstwem.

- Miałam potrzebę powrotu. Miałam nawet kilka dni takiego zniecierpliwienia: wszystko bardzo fajnie, jest naprawdę milutko, mały wykarmiony i pachnący, ale gdzie jest ta cała reszta, do jasnej cholery?! - śmieje się w rozmowie z „Galą”.

I rzeczywiście: kilka miesięcy temu oglądaliśmy ją w „Botoksie”, a teraz w obu częściach „Kobiet mafii”. To Patryk Vega sprawił, że dziś z powrotem króluje na dużym ekranie. Nie żałuje jednak przerwy, jaką sobie zrobiła, aby poświęcić się swemu synowi Xaweremu.

Czytaj więcej:

 • o dziecku aktorki,
 • o jej przeszłości,
 • o małżeństwie z Patrickiem Yoką

 

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Paweł Gzyl

Dziennikarz Działu Kultura Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego. Muzyka, film, książka. 


 


Moja kariera: 


Zaczynałem w drugiej połowie lat 80. w magazynie muzycznym "Non Stop", potem pisałem do kolejnych wydawnictw tego typu - "Rock & Roll" i "Music Globe". Na początku lat 90. zostałem dziennikarzem "Tygodnika Małopolska" wydawanego przez "Solidarność" w Krakowie. Potem pisałem do "Tygodnika AWS", który powstał w miejsce tegoż periodyku. 


Od 2001 roku piszę do "Dziennika Polskiego", a od 2011 - również do "Gazety Krakowskiej". Specjalizuję się w wywiadach z gwiazdami show-biznesu - piosenkarkami, aktorkami, prezenterkami telewizyjnymi. Zapowiadam koncerty i premiery filmowe, piszę recenzje płyt. 


Moją pasją jest nowoczesna muzyka elektroniczna. Piszę o niej do serwisu internetowego "Nowa Muzyka". 


 Moje teksty: 


https://plus.dziennikpolski24.pl/iza-krzan-zeby-pracowac-w-mediach-trzeba-miec-do-siebie-duzy-dystans/ar/c13-16795215


https://plus.dziennikpolski24.pl/piotr-adamczyk-roznorodnosc-rol-i-miejsc-w-ktorych-pracuje-daje-mi-najwieksze-spelnienie/ar/c13-16700659


https://plus.dziennikpolski24.pl/joanna-kulig-ludzie-czesto-wstydza-sie-tego-co-tak-naprawde-jest-ich-atutem/ar/c13-16647327


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.