Materiał informacyjny

Akademia Piękna

Akademia Piękna
Materiał informacyjny

Akademia Piękna to urzeczywistnione marzenie połączenia pracy z wielką pasją. Magiczne miejsce w którym przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do przyjaznej atmosfery i bliskiej relacji z Klientem, ale przede wszystkim do profesjonalnie wykonywanych zabiegów.

Akademia Piękna oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów opartych wyłącznie o sprawdzone kosmetyki najwyższej jakości. Zaczynając od idealnego manicure i pedicure, zjawiskowego make up, poprzez relaksujące zabiegi comfort zone, oczyszczające zabiegi pielęgnacyjne i perfekcyjny makijaż permanentnym kończąc na wyspecjalizowanych zabiegach karboksyterapii.

Higiena i bezpieczeństwo to priorytet w Naszym salonie, dlatego używamy jedynie certyfikowanych środków i urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji sprzętu.

Pamiętaj, przekraczając próg naszej Akademii wchodzisz do świata w którym to Ty jesteś najważniejsza, czekamy na Ciebie…

Poznaj nasza ofertę:

Wyjątkowe miejsce, w którym przede wszystkim kładziemy nacisk na jakość wykonywanych usług w przyjaznej atmosferze.

Radom, ul. Trojańska 12 lok. 4a
Email: [email protected]
Tel: 509 837 346

http://apiekna.pl

Hurtownia kosmetyczna ArtCosmetics powstała z myślą dostarczenia klientowi wysoce wyselekcjonowanych, profesjonalnych produktów opartych na wieloletnim doświadczeniu w branży beauty. Pragniemy aby każdy klient hurtowy czy detaliczny miał możliwość zakupu produktów tylko bezpiecznych i sprawdzonych. Firma opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. To czym wyróżniamy się na tle konkurencji to: doradztwo, wysoka jakość i niezawodność produktów, gdyż zwracamy szczególną uwagę na pochodzenie kosmetyków. Daje to kupującemu gwarancję na zakup sprawdzonego produktu w atrakcyjnej cenie.

NASZE KURSY, SZKOLENIA I WARSZTATY

Zapraszamy do udziału w kursach, szkoleniach i warsztatach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy gwarantują wysoką jakość prowadzonych szkoleń. Dopracowana do perfekcji technika pracy pozwoli naszym instruktorom w doskonały sposób stworzyć lub poszerzyć Twoją bazę wiedzy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Pokażemy że Pasja może stać się Twoim sposobem na życie prowadzącym do zawodowego sukcesu. Czas spędzony z naszymi instruktorami to wyjątkowa okazja na uporządkowanie i poszerzenie Swojej zdobytej dotychczas wiedzy NIE POZWÓL ABY KONKURENCJA CIĘ WYPRZEDZIŁA. W najbliższym czasie podzielimy się nowymi informacjami odnośnie szkoleń i harmonogramem.

ArtCosmetics
Hurtownia Kosmetyczno – Perfumeryjna
Anna Kopeć

https://artcosmetics.com.pl/
email: [email protected]

tel. 536 706 600

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.