Apartamenty Północna Apartus

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Apartamenty Północna Apartus

Materiał informacyjny

Panorama Lublina zyskuje nowe, piękne miejsce. Wszystko za sprawą Apartamentów Północna, wyjątkowej inwestycji, która wnosi powiew prestiżu na mapę Śródmieścia. Nowoczesny kompleks budynków przy ulicy Północnej to gwarancja estetyki i wygody oraz wysokiej jakości na rynku nieruchomości w Lublinie.

Obecnie w sprzedaży jest już II etap budowy Apartamentów Północna! Pierwszy etap składa się z dwóch kaskadowych budynków w których z dużą dbałością o detale zaprojektowaliśmy 91 apartamentów o powierzchni od 40 do 130 mkw. Natomiast drugi etap to trzy budynki w których znajdziecie aż 124 apartamenty o powierzchni od 41 do 121 m.kw.

Nasza inwestycja to idealne miejsce dla miłośników funkcjonalności, designu i wygody. W Apartamentach znajdą się przestronne apartamenty z panoramicznymi oknami, które nadają wnętrzom unikalny klimat. Każde z mieszkań posiada wygodny balkon lub duży taras, a ponadprzeciętna wysokość wnętrz wynoszącą 2,80-3,90m, podkreśli ich wyjątkową przestronność.

Dla wygody mieszkańców, oprócz cichobieżnych wind, komórek lokatorskich i podziemnego garażu z miejscami parkingowymi przewidzieliśmy również ogrodzony, naturalistyczny plac zabaw dla dzieci.

I etap - gotowe do odbioru,
II etapu – II kwartał 2027r.

Unikalny charakter tej kameralnej inwestycji gwarantuje rodzinna firma Apartus Properties Sp. z o.o., wywodząca się z Chrzanowscy Development Sp. z o.o – deweloper, który od 20 lat kształtuje rynek nieruchomości w Lublinie.

www.apartamentypolnocna.pl

Biuro sprzedaży
ul. Chodźki 27, Lublin

Numer telefonu:
81 740 37 87
603 913 007

Adres e-mail:
[email protected]

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.