Baw się z Mistrzami Sportu na corocznym balu. Jak zdobyć bilety?

Czytaj dalej
redakcja

Baw się z Mistrzami Sportu na corocznym balu. Jak zdobyć bilety?

redakcja

Karnawał to czas zabawy i pięknych bali. My chcemy zaprosić Cię do spędzenia niezapomnianego wieczoru w towarzystwie znanych i lubianych sportowych idoli, legend lubelskiego sportu oraz ludzi, dzięki którym lubelski sport się rozwija. Już dzisiaj możesz kupić zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.

Bal Mistrzów Sportu to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalno-sportowych w Lublinie. Główną częścią imprezy - jak co roku - jest gala wręczenia nagród 56. Plebiscytu Sportowego Kuriera Lubelskiego.

Bal odbędzie się 12 stycznia 2018 o godzinie 19:30 w Atelia Banquet & Catering Centre przy al. Warszawskiej 175 A. Część oficjalną imprezy czyli galę rozdania nagród 56. Plebiscytu Sportowego Kuriera Lubelskiego poprowadzi znany i ceniony dziennikarz sportowy – Marcin Feddek. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba lubelski Red Shoes Boogie Band - kilkunastoosobowy skład koncertowy z Wiktorią Trynkiewicz na wokalu - występująca m.in. przez kilka lat z legendarnym zespołem Wanda i Banda.

Baw się z Mistrzami Sportu na corocznym balu. Jak zdobyć bilety?

- Nasze bale są już tradycją w imprezowym kalendarzu Lublina. Co roku dostawaliśmy sygnały od naszych Czytelników, że bardzo chcieliby mieć możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówi Dariusz Kotlarz, prezes Kuriera Lubelskiego. - W tym roku oprócz gwiazd lubelskiego sportu, postanowiliśmy zaprosić na bal także wszystkich fanów. Bilety już są dostępne. Czekamy na Was - dodaje.

Szczegóły oferty znajdują się tutaj

Podczas styczniowego balu gościć będziemy sportowców, którzy w mijającym roku odnosili największe sukcesy, ale również zawodników, którzy w przeszłości swoimi wynikami dostarczyli nam niezapomnianych emocji.

Zabawę rozpoczniemy od części oficjalnej, podczas której dokonamy podsumowania mijających 12 miesięcy. Wyróżnimy najlepszych oraz najpopularniejszych sportowców województwa lubelskiego w 2017 roku.

Oprócz zwycięzców w głosowaniu kibiców (na najpopularniejszych seniorów, juniorów, trenerów i drużyny) oraz tradycyjnej plebiscytowej dziesiątki, którą w tym roku wybierze wyłącznie kapituła złożona z ludzi sportu, podczas uroczystości przyznamy również dodatkowe wyróżnienia, za sport młodzieżowy, sport niepełnosprawnych, a także dla najlepszego trenera.

redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.