Konrad Karaś

"Bez grupy wsparcia alkoholik nie poradzi sobie" - mówi ks. Jan Seremak z Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości

- Niektórzy uzależnieni twierdzą, że tylko alkoholik w abstynencji może najlepiej pomóc alkoholikowi - mówi ks. Jan Seremak Fot. Archwium - Niektórzy uzależnieni twierdzą, że tylko alkoholik w abstynencji może najlepiej pomóc alkoholikowi - mówi ks. Jan Seremak
Konrad Karaś

Rozmowa z ks. Janem Seremakiem, rektorem sanktuarium w Miejscu Piastowym i Członkiem Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości.

25 lipca, w sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym odbyła się 18. Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu. Co to było za wydarzenie?
Każdego roku, w ostatni poniedziałek lipca modlimy się w Miejscu Piastowym o trzeźwość narodu. Przyjeżdżają do nas wspólnoty z całej Polski. To wydarzenie mocno związane z bł. ks. Bronisławem Markiewiczem, który bardzo wyraźnie w swoich wysiłkach duszpasterskich dążył do tego, żeby Polacy przestali pić.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Konrad Karaś

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.