Bogata oferta Ekonbud-Fadom

Czytaj dalej
Fot. Ekonbud-Fadom
oprac. Aleksandra Bulaczek

Bogata oferta Ekonbud-Fadom

oprac. Aleksandra Bulaczek

Zielona Góra to miejscowość, gdzie od wielu lat z sukcesami Ekonbud-Fadom realizuje inwestycje mieszkaniowe. Zainteresowani mają do wyboru wiele projektów, budowanych przez spółkę praktycznie w każdej części tego miasta. Wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna architektura i cena sprawia, że cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, i co istotne otrzymują szereg branżowych nagród.

Ekonbud-Fadom działa na zielonogórskim rynku mieszkaniowym od ponad 25 lat. Ma za sobą ponad sześć tysięcy przekazanych mieszkań i kilkanaście zrealizowanych projektów mieszkaniowych. – Lata spędzone w branży pozwoliły nam na poznanie oczekiwań klientów i dopasowanie oferty dla wszystkich zainteresowanych, nawet tych najbardziej wymagających – zauważa Izabela Woźnica-Letka.

Obecnie deweloper prowadzi sześć inwestycji na terenie Zielonej Góry. Przy ulicy Emilii Plater zakończyła się niedawno budowa osiedla Aquarium, czyli kompleksu trzech budynków wielorodzinnych. Powstało łącznie 236 mieszkań, które przekazano lokatorom wraz z końcem lipca 2017 roku. Nieco wcześniej, bo w kwietniu bieżącego roku została zakończona budowa Green Home przy przy ul. Suwalskiej. Do dyspozycji mieszkańców przekazano 92 mieszkań.

Bogata oferta Ekonbud-Fadom
Ekonbud-Fadom

W ostatnim kwartale bieżącego roku do użytku zostanie oddany projekt o nazwie Piastowskie Apartamenty oferujący mieszkania o powierzchni od 43 do 93 mkw. Łącznie przy ulicy Zawadzkiego Zośki powstanie 108 lokali. Natomiast w przyszłym roku Ekonbud-Fadom zakończy budowę osiedla o nazwie Kompleks Zachodnia II. W ramach pierwszego etapu powstanie 126 mieszkań, w drugim 78, a w ostatnim – 126. Osiedle to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone, jak i zaplecze edukacyjno-usługowe.

Warto dodać, że niedawno spółka Ekonbud-Fadom otrzymała kolejne nagrody branżowe nagrody. W konkursie Lubuski Mister Budowy, w kategorii „Budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne” otrzymała pierwsze miejsce a tym samym tytuł Lubuski Mister Budowy za budynek przy ulicy Moniuszki 8ABCD, czyli Viniarnia Home. Odebrała także wyróżnienie w kategorii „Osiedle mieszkaniowe” za inwestycje Osiedle Dominopark przy ulicy Obywatelskiej. Właścicielom firmy Ekonbud-Fadom przyznano także specjalną nagrodę – Przyjaciel Budownictwo Lubuskiego.

Bogata oferta Ekonbud-Fadom
Ekonbud-Fadom

Aquarium z pozwoleniem na użytkowanie
Osiedle Aquarium uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Tym samym ulica Emilii Plater zyskała trzy czteropiętrowe budynki z windami i podziemnymi halami garażowymi. Łącznie powstało 236 lokalami o zróżnicowanym metrażu od 43 do 89 mkw.
Osiedle Aquarium istniejące od 2014 roku zostało rozbudowane. Na pierwszy etap składa się czteropiętrowy budynek, w ramach którego powstało 100 lokali o zróżnicowanym metrażu. Dodatkowym udogodnieniem były windy oraz podziemna hala garażowa. Aktualnie, klucze do wymarzonych M otrzymują nabywcy, którzy kupili własne cztery kąty w ramach drugiego etapu.

Inwestycja zlokalizowana jest na południu Zielonej Góry i została zrealizowana przez dewelopera Ekonbud-Fadom. Pozwolenie na użytkowanie otrzymały trzy pięciokondygnacyjne, dwuklatkowe budynki, które posiadają windy i podziemne hale garażowe. W ofercie znajduje się łącznie 236 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 43 do 89 mkw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Bogata oferta Ekonbud-Fadom
Ekonbud-Fadom

– Przygotowaliśmy mieszkania z myślą o każdym kliencie. Młode osoby najczęściej poszukują mniejszych lokali, lub kawalerek. Natomiast rodziny z dziećmi interesują się większymi powierzchniami, trzy lub czteropokojowymi. Chcieliśmy zadowolić, każdego nabywcę szukającego wymarzonego M – mówi Izabela Woźnicka-Letka, specjalista z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Ceny lokali rozpoczynają się już od 3 850 zł brutto. Warto dodać, że do mieszkań są przypisane komórki lokatorskie, za które nie trzeba dodatkowo dopłacać.

Położenie Osiedla Aquarium charakteryzuje się tym, że zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta a jednocześnie jest położone wśród zieleni, zapewniając tym warunki do rekreacji i wypoczynku.

– Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z uroków otaczającej ich przyrody, ponieważ w sąsiedztwie znajduje się Ogród Botaniczny, a samo osiedle położone jest wśród Wzgórz Piastowskich. Nie zapominamy oczywiście o naszych najmniejszych mieszkańcach, dla których przygotowaliśmy place zabaw – dodaje Izabela Woźnicka-Letka. Przyszli mieszkańcy, będą mogli cieszyć się spokojem, zielenią oraz doskonałą komunikacją na Osiedlu Aquarium.

Biura sprzedaży mieszkań w Zielonej Górze:
ul. Boh. Westerplatte 11    tel. +48 601 934 370
Galeria Grafitt, ul. Boh. Westerplatte 24  tel. + 48 605 860 001
ul. Konstytucji 3 Maja 7  tel. + 48 667 020 417
www.ekonbud.pl

Bogata oferta Ekonbud-Fadom
Bogata oferta Ekonbud-Fadom
oprac. Aleksandra Bulaczek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.