Ceny nowych mieszkań w Lublinie. Inwestycje deweloperów

Czytaj dalej
Opracował Stefan Jaworski

Ceny nowych mieszkań w Lublinie. Inwestycje deweloperów

Opracował Stefan Jaworski

Nie można już wnioskować o dopłaty z MdM. Ostatnia szansa na zakup mieszkania przy wsparciu rządowego programu pojawi się dopiero w styczniu 2018 r.

Wtedy zostanie udostępniona ostatnia pula środków w wysokości 381 mln zł. Gdy się wyczerpie, program zostanie zakończony.

- Osoby, które chcą skorzystać z tej możliwości powinny rozpocząć przygotowania już w listopadzie lub na początku grudnia. Wtedy rozpocznie się proces przyjmowania i sprawdzania dokumentów przez banki. Dzięki temu wniosek do BGK będzie mógł trafić już w pierwszych dniach 2018 r. Nie warto zwlekać do stycznia, gdyż zainteresowanie dopłatami zapewne będzie jeszcze większe niż w tym roku i pieniądze skończą się po około dwóch tygodniach. Będzie to bowiem ostatnia okazja na skorzystanie z dopłat - podpowiada Jarosław Sadowski, główny analityk Expandera.

Niestety nie można wykluczyć, że banki będą chciały to wykorzystać, tak jak niedawno zrobił Deutsche Bank.

- W szczycie MdM-owej gorączki, czyli w połowie marca, podwyżkę marż dla tego rodzaju kredytów wprowadził Deutsche Bank. W rezultacie podwyższył średnią rynkową marżę do najwyższego poziomu (2,38 proc.) od kiedy działa program - dodaje Jarosław Sadowski.

381 mln.zł - tyle wyniesie ostatnia pula środków z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, która zostanie udostępniona w styczniu 2018 r.

Z danych zebranych przez RynekPierwotny.pl wynika, że w I kw. 2017 r. na wszystkich głównych rynkach mieszkaniowych, widoczny był kilkunastoprocentowy spadek liczby dostępnych mieszkań deweloperskich.

Zmiany te miały związek ze styczniowym wyścigiem o dopłaty z drugiej transzy tegorocznej puli środków przyznawanych w ramach MdM. Nabywcom mieszkań, w tym także deweloperskich, w jeden miesiąc udało się wykorzystać ok. 350 mln zł pochodzących z rządowego wsparcia.

Duże zainteresowanie nowymi lokalami jednak nie przyczyniło się do wzrostu średniej ofertowej ceny, którą kupujący musieli płacić za m kw. mieszkania w sześciu największych miastach Polski.

LUK Jacek Wysokiński/Global
Property sp. z o.o. SKA
Lublin, ul. Stanisława Leszczyńskiego 15/5
tel. 81 532 34 11

Firma LUK posiada w swojej ofercie ostatnie mieszkania w oddanym do użytkowania czteropiętrowym budynku z garażem wielostanowiskowym na kondygnacji „-1” przy ul. Wróblej 68 (boczna ul. Gęsiej za Biedronką), w ofercie pozostały 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 63 do 70 mkw w cenie od 4250 zł/mkw. Do kupienia jest ostatni wolny lokal usługowy o powierzchni 63 mkw przy ul. Wapowskiego 2 w cenie netto 3800 zł/mkw oraz lokal usługowy przy ul. Kryształowej 19 o powierzchni 86,11 mkw. w cenie netto 3700 zł/mkw.

Nową inwestycją są Diamenty Wrotkowa, w której w pierwszym etapie zostaną zrealizowane 2 budynki mieszkalno-usługowe o sześciu kondygnacjach nadziemnych, mieszkania od 30 do 77 mkw, ceny mieszkań już od 3900 zł.mkw.

Na działce przy zbiegu ul. Północnej i Kompozytorów Polskich deweloper realizuje budowę hotelu Hampton by Hilton. Szczegóły dotyczące inwestycji są dostępne w biurze sprzedaży przy ul. Leszczyńskiego 15 lok. 1 lub pod numerem telefonu81 532 34 11, kom. 793 445 116 i na stronie www.luk.net.pl.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Rzemieślnik Bis”
Lublin, ul. Ametystowa 18
tel. 81 526 07 94

Spółdzielnia zakończyła realizację I etapu inwestycji pod nazwą „Osiedle Gęsia” w skład którego wchodzą budynki Nr 11,13 i 15 oraz garaż wielostanowiskowy przy ul. Gęsiej. Budynki są trzypiętrowe, wyposażone w windy, komórki lokatorskie, podłączone do sieci LPEC z indywidualnym rozliczeniem lokalu. W ofercie spółdzielni dotyczącej I etapu są jeszcze wolne mieszkania dwupokojowe o pow. od 50 do 55 mkw oraz mieszkania dwupoziomowe (III p. + antresola) o pow. od 85 do 100 mkw - są to powierzchnie przeznaczone do indywidualnej aranżacji, wyposażone w przewód spalinowy umożliwiający montaż kominka. Cena gwarantowana.

W tym roku spółdzielnia rozpoczęła budowę II etapu zadania „Osiedle Gęsia”, składającego się z budynku trzypiętrowego, czteroklatkowego, wyposażonego w windy. W ofercie są mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe w cenie od 4 500 zł do 4 900 zł brutto/mkw. Dodatkowo w sprzedaży znajdują się garaże oraz miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym. Termin zakończenia realizacji II etapu - koniec 2017 r.

Zamojska Od Nowa
Lublin, ul. Zamojska 8
tel. 516 322 555

W sercu Śródmieścia zakończyła się właśnie budowa ciekawej alternatywy dla zamieszkania w domu. Zamojska Od Nowa oferuje ostatnie dwupoziomowe apartamenty o metrażach od 85 do 135 m kw. Dla zwolenników tradycyjnych mieszkań dostępne są trzy lokale na pierwszym piętrze, powierzchnia od 57 do 70 m kw. Największym atutem inwestycji, poza jej lokalizacją, jest ciekawa architektura nawiązująca do klimatu kamienicy. Pomieszczenia wysokie na 2,7 m (a antresole w lokalach dwupoziomowych nawet do 5 m), podwyższony standard wykończenia budynku i jego bryła nawiązująca do historycznej zabudowy ul. Zamojskiej - z pewnością ucieszą wymagających mieszkańców. Ceny mieszkań zaczynają się od 5750 zł/mkw. Apartamenty przy ul. Zamojskiej 8 zostaną oddane do użytku w ciągu miesiąca.

Deweloper oferuje także zakup oraz wynajem lokali usługowych usytuowanych na parterze budynku. Dostępne powierzchnie: od 93 do 165 m kw. Na szczególną uwagę zasługuje narożny lokal budynku, otwierający pierzeję zabytkowej ul. Zamojskiej.

Aussie Development
Lublin, ul. Strzeszewskiego 17/U1
tel. 81 441 83 30
kom. 609 256 070, 781 500 6 85

Trwa sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji - Osiedle Zielone Zacisze przy ul. Strzeszewskiego 23 w Lublinie. W dwóch czterokondygnacyjnych budynkach zlokalizowanych nad zielonym wąwozem znajdować się będą mieszkania o powierzchni od 43 do 82 mkw. Bloki zaopatrzone są w windy. Do każdego mieszkania przynależy bezpłatna komórka lokatorska. Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Ceny już od 4700 zł/mkw. Osiedle ogrodzone z terenem wypoczynkowo-rekreacyjnym. Wkrótce rusza sprzedaż i budowa mieszkań w III etapie. Więcej informacji w biurze sprzedaży mieszkań, ul. Strzeszewskiego 17/U1, tel. 81 441 83 30, 781 500 685, 609 256 070.

Przedsiębiorstwo Budowlane INKOB
Lublin, ul. Pancerniaków 10
tel. 81 441 03 93

P.B. INKOB oferuje mieszkania w ramach inwestycji przy ul. Nowy Świat w Lublinie etap V z terminem przekazania kluczy na dzień 30.09.2017. W ofercie dostępne są funkcjonalne mieszkania dwupokojowe o pow. 45 mkw i 58 mkw, trzypokojowe o pow. 58 mkw i 71 mkw. Cena za metr kwadratowy od 3850 zł do 4500 zł. Do wszystkich mieszkań przynależna jest piwnica, a do wybranych mieszkań dodatkowo dostępne są duże tarasy. Dostępne są garaże i miejsca parkingowe. Dostępne mieszkania w rządowym programie MdM.

Idea Invest Sp. z o.o. spółka komandytowa
Lublin, ul. Jana Sawy 2
tel. 81 446 71 00, 667 800 400

Zakończyła się realizacja inwestycji pod nazwą „Kamienica pod Siódemką” przy ulicy 3 Maja 7 w Lublinie. Został oddany do użytkowania budynek czteropiętrowy z poddaszem, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy, w zacisznej części centrum Lublina. Na parterze powstało 7 lokali usługowych o pow. od 50 do 140 mkw., a na wyższych kondygnacjach 40 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 146 mkw. Zaprojektowano lokale o wielkościach od przytulnych kawalerek do komfortowych apartamentów z tarasami i wspaniałymi widokami na miasto. Kondygnacje mieszkalne obsługiwane są przez dwie klatki schodowe z umieszczonymi centralnie, przeszklonymi szybami windowymi. Do holi wejściowych wchodzimy z wewnętrznego dziedzińca dostępnego przez charakterystyczną dla śródmieścia formę - prześwit bramowy. Przy jednym z wejść znajduje się recepcja z ochroną wyposażona m.in. w monitoring telewizyjny. Obsługę parkingową zapewniają dwie kondygnacje garaży podziemnych, które mieszczą 68 miejsc postojowych. Do sprzedaży zostało już tylko 1 wolne mieszkanie. Ponadto deweloper posiada w ofercie 1 lokal użytkowy o pow. 112 mkw w zakończonej także inwestycji „Rezydencja Panorama” w Lublinie przy ul. Filaretów 27 w cenie promocyjnej 4200 zł/mkw. netto.

Inwestor Development
Lublin, ul. Jana Sawy 2, II piętro
tel. 517 100 858

Deweloper oferuje mieszkania w inwestycji Osiedle Nowy Ruczaj. Przy ulicy Poligonowej powstają nowe budynki objęte programem MdM na 2017 i 2018 rok. Zaletą są tu balkony o powierzchniach do 28 mkw oraz tarasy. Dla klientów dostępne są również piwnice, garaże i podziemne miejsca parkingowe. Blisko osiedla usytuowane są przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Deweloper oferuje pomoc w załatwieniu formalności kredytowych oraz związanych z udziałem w programie MdM. Do dyspozycji mieszkania od 37 do 116 mkw., w cenach od 4400 zł brutto za mkw. Zakończenie inwestycji planowane jest na w oraz I i II kwartał 2018 r. Oferta dostępna na stronie www.nowyruczaj.pl.

GALADOM S.A.
Lublin, ul. Fabryczna 2,
Galeria GALA, poziom 3
tel. 81 445 05 05

Deweloper ma do sprzedania mieszkania i domy w dwóch inwestycjach: osiedle Foksal oraz Lipowy Park. Osiedle Foksal to zespół trzech budynków wielorodzinnych realizowanych w centrum miasta, w rejonie ulic Łęczyńskiej i Firlejowskiej. W ofercie są mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 42 do 65 mkw. Cena mieszkań - od 4600 zł/mkw.

Apartamenty Lipowy Park to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W sprzedaży pozostał ostatni gotowy dom z dwustanowiskowym garażem o łącznej pow. 188 mkw - cena 599 000 zł.

W kolejnym etapie tej inwestycji przy ul. Jamrożka i Czumy powstaje 8 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym domu zaprojektowane zostały po dwa osobne lokale mieszkalne, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców. W przyziemiu budynków znajdą się garaże, a na tyłach domów - wydzielone ogródki. W ofercie znajdą lokale 3- i 4-pokojowe o metrażu od 67 do 83 mkw.

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ ACTIVE RESIDENCE
Lublin, ul. Leszczyńskiego 60 (IV piętro)
tel. 81 450 10 60

Active Residence to prestiżowy projekt mieszkaniowy, położony w samym sercu Lublina, w miejscu, które oferuje swoim przyszłym mieszkańcom spokój, komfort oraz sąsiedztwo odnowionego Ogrodu Saskiego. Jest stąd szybki dostęp do uczelni (KUL, UMCS, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy), szkół, Starego Miasta, teatrów, miejsc kultury i urzędów. Tworząc ten unikalny i wyjątkowy projekt, położono nacisk na kwestię estetyki oraz jakość zastosowanych komponentów - zadbano by projekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz zielone dywany z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym sł ońcem. Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness (dostepną wyłącznie dla mieszkańców budynku). Do części apartamentów, wszystkich Penthausów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji. Część apartamentów i wybrane penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Również wybrane penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach będzie zamontowany wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek będzie posiadał wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej (trzyszybowej).

Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza - parter - będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

W apartamentowcu będą znajdowały się penthouse’y i apartamenty o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw., co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w zakresie wyboru optymalnej dla siebie powierzchni.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ORION
Lublin, ul. Mełgiewska 80
tel. 81 745 04 38, 81 748 10 00

Firma PPH ORION realizuje trzy inwestycje:

I. Osiedle Poręba Park zlokalizowane przy ulicy: Onyksowej w pobliżu wąwozu i Starego Gaju, z dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą towarzyszącą, tj. lokale usługowe, sklepy, punkty medyczne i przedszkola. Wszystkie budynki na osiedlu mają podziemne miejsca garażowe oraz windy. W mieszkaniach ogrzewanie miejskie z sieci LPEC. Do sprzedaży na tym osiedlu są jeszcze mieszkania (od trzy do czteropokojowych) o pow. od 58 do 70 mkw. Cena promocyjna do końca kwietnia 4850 zł/mkw.

II. Osiedle Poręba Roztocze zlokalizowane przy ul. Koralowej i ul. Cyrkoniowej, w spokojnej dzielnicy, z dala od zgiełku miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą towarzyszącą, tj. lokale usługowe, apteki, sklepy, przedszkola, place zabaw dla najmłodszych. W przyszłości planowane są: placówki banków, galerie i restauracje, w planach ścieżki rowerowe. Wszystkie budynki na osiedlu mają podziemne miejsca garażowe oraz windy. W cenie zakupu mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki do wyłącznego użytku. W mieszkaniach ogrzewanie miejskie z sieci LPEC.

W budynkach: K, L, M, N, do wyboru są gotowe mieszkania (od jedno do czteropokojowych) o pow. od 34 do 56 mkw. Obecnie realizowany jest kolejny etap rozbudowy osiedla - budynki mieszkalno-usługowe: I, J, O, P, o łącznej liczbie 173 mieszkań (od jedno do czteropokojowych) o pow. od 26 do 78 mkw oraz 5 lokali usługowych od 57 do 97 mkw.

Na stronie internetowej firmy www.orion.lublin.pl jest katalog nowych mieszkań.

Z związku z dużym zainteresowaniem tą lokalizacją, firma przygotowuje rozpoczęcie budowy komfortowego kompleksu mieszkaniowego „Cyrkoniowe Osiedle” (przy ul. Cyrkoniowej) o łącznej liczbie ponad 400 mieszkań. Komfortowy kompleks mieszkaniowy składać się będzie z dwóch odmiennych architektonicznie zespołów. Budynki wyróżniać się będą nowoczesną architekturą i wyjątkowym standardem użytkowym wraz z atrakcyjnymi układami mieszkań od 26 do 81 mkw. W marcu rozpoczęły się pierwsze zapisy i rezerwacje mieszkań.

III. Osiedle Bluszczowa zlokalizowane przy ulicy Bluszczowej - niski, trzypiętrowy budynek B z 24. mieszkaniami od 50 do 75 mkw (od dwu do czteropokojowych), z dala od zgiełku, spalin i ruchu ulicznego, ale z dobrym dojazdem do centrum Lublina.

Inwestycje, zgodnie z obowiązującymi przepisami, objęte są środkami ochrony nabywcy, tj. mieszkaniowymi otwartymi rachunkami powierniczymi. Mieszkania są bezczynszowe, a firma pomaga również w pozyskaniu korzystnego kredytu na ich zakup. Firma prowadzi na budowach biura obsługi. Istnieje możliwość obejrzenia każdej z inwestycji, od poniedziałku do soboty, umawiając się pod nr tel. 600 914 475 lub 696 116 507.

TBV Sp. z o.o.
Lublin, ul. Nałęczowska 30
tel. 81 533 55 44

Wkrótce oddane do użytku zostaną dwa nowe bloki zlokalizowane przy ul. Zbożowej. Pozostało już niewiele wolnych mieszkań, ale wciąż można wybierać wśród 2- i 3-pokojowych. Zbożowa 26 będzie niewielkim, bo składającym się z zaledwie dwóch budynków osiedlem. Atutem mieszkań są duże balkony lub tarasy, a w części lokali usytuowanych na parterze - ogródki. Wygodną komunikację między piętrami umożliwią nowoczesne, ciche windy dostępne także z kondygnacji podziemnych. Dla wygody osób zmotoryzowanych pod każdym budynkiem powstaną garaże i miejsca postojowe. Ich uzupełnieniem będzie parking zewnętrzny. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci z certyfikowanymi sprzętami i bezpieczną nawierzchnią. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony. Ceny mieszkań od 5100 zł/mkw.

Kolejną inwestycją TBV jest Osiedla Prestige przy ul. Koncertowej. II etap inwestycji to jeden czteropiętrowy budynek (B4) składający się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to 203 mieszkania o pow. od 28 do 87 mkw. W osiedlu wydzielona zostanie strefa sportu i rekreacji z siłownią, sauną i salą fitness. Na terenie dziedzińca powstanie także urokliwa fontanna. Ceny mieszkań od 5200 zł/mkw. Termin realizacji: III kwartał 2017 r.

Na Felinie Spółka od kilku lat realizuje Osiedle Europejskie. W ofercie jest już trzeci etap inwestycji, tym razem pod nazwą Budapeszt. Ta część będzie obejmowała cztery budynki. Aktualnie w sprzedaży są dwa trzypiętrowe budynki A7a oraz A7b, które pomieszczą sumie 64 mieszkania (pow. od 33 do 74 m2). Planowane zakończenie budowy - II kwartał 2018 roku. Klienci mają też do wyboru kilka mieszkań z poprzedniego etapu - Londynu, który zostanie oddany do użytku pod koniec czerwca 2017r. Ceny mieszkań od 4200 zł/mkw.

W jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Lublina LSM powstaje nowa inwestycja - Pana Balcera 6B. Będzie to 11-kondygnacyjny budynek, w którym znajdziemy mieszkania 1-,2-,3-pokojowe (od 31 do 61 mkw.), a także lokale usługowe w części parterowej budynku. Elegancko wykończone korytarze budynku oraz reprezentacyjne lobby wraz z recepcją to wizytówka budynku. Ceny mieszkań od 5600 zł/mkw. Termin realizacji koniec marca 2018r.

WIKANA S.A.
Lublin, ul. Cisowa 11
tel.: 81 444 64 00/05

Grupa Kapitałowa WIKANA rozpoczęła realizację kolejnego etapu inwestycji Sky House. Osiedle zlokalizowane jest przy zbiegu ul. Jana Pawła II i Granitowej, w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta - Węglin Południowy. Dotychczas w tej inwestycji lubelski deweloper postawił 3 budynki, w których łącznie powstało 190 lokali mieszkalnych. W obecnie realizowanym etapie powstaną trzy kolejne budynki, w których znajdzie się 68 przestronnych i komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 31 m kw. do 84 m kw. Będą one posiadać balkony, przestronne tarasy lub przynależne do lokali na parterze ogródki. Dla mieszkańców trzech budynków najnowszego etapu Osiedla Sky House przewidziano 64 miejsca w garażu podziemnym. Do każdego mieszkania przynależna będzie także komórka lokatorska. Na parterze budynku A zaplanowano dwa lokale użytkowe o powierzchni ok. 33 i 39 mkw. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także starannie zaplanowane tereny zielone oraz plac zabaw. Oprócz inwestycji Sky House WIKANA aktualnie oferuje do sprzedaży mieszkania w inwestycji Osiedle Marina przy ul.Żeglarskiej, Misjonarska przy ul. Misjonarskiej 12, oraz segmenty Miasteczko Wikana przy ul. Kasztelańskiej.

TECHNOBETON Sp. z o.o.
Lublin, ul. Nowy Świat 5a/15
tel.: 730 608 312, 730 608 316

Lubelski developer realizuje inwestycję mieszkaniową u zbiegu ul. Nowy Świat i Kunickiego. Zakończył się I etap budowy, oddano do użytkowania 117 mieszkań. Inwestycja obejmuje budowę łącznie 6 bloków - oddanie kolejnych 3 budynków przewidywane jest na koniec czerwca 2017 r. Budynki są trzypiętrowe, wyposażone w komórki lokatorskie i windy dla niepełnosprawnych. Same mieszkania są przekazywane w stanie developerskim (tynki, grzejniki, parapety, osprzęt elektryczny, płytki na balkonach, wideodomofon), istnieje również możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz”. Wszystkie budynki są podłączone do sieci LPEC.

Obecny etap obejmuje budowę i sprzedaż kolejnych 144 mieszkań, dostępne są lokale mieszkalne jednopokojowe (27 mkw) oraz trzypokojowe (62 mkw). Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 3672 do 4500 zł/mkw, co czyni ofertę firmy TECHNOBETON jedną z najmniej kosztownych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie. W sprzedaży są również miejsca postojowe w parkingu podziemnym. Przekazywanie kluczy do mieszkań planowane jest na przełomie II i III kwartału 2017r, po zakończeniu prac budowlanych.

Deweloper planuje już kolejną inwestycję w tej lokalizacji. Będzie to budowa 5 bloków mieszkalnych.

PERFEKT BAU DC SP. Z O.O.
Lublin, ul. Bursaki 15
tel.:81 744 52 52, 607 850 607

Chabrowa 10 to nowa inwestycja dewelopera. U zbiegu ulic Chabrowej i Kwiatów Polnych na Sławinie powstaje czterokondygnacyjny budynek z garażami podziemnymi i windą.

Do dyspozycji są przestronne i funkcjonalne mieszkania o pow. od 56 do 82 mkw . Mieszkania na piętrach posiadają tarasy od 7,7 do 17 mkw. a na parterze ogródki. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. W najbliższej okolicy znajdują się placówki edukacyjne, przystanek autobusowy, kościół oraz sklepy popularnych sieci. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Ogrodu Botanicznego i skansenu. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek są w pobliżu ścieżki rowerowe. Cena już od 4900 zł brutto za mkw.. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec czerwca 2017 r. Oferta dostępna na stronie www.perfektbau.pl.

Franczewska Nieruchomości Adrianna Franczewska-Krupa, Mariusz Krupa s.c.
Lublin, ul. Wróbla 66/U5
Tel. 81 479 69 69

Firma oferuje nowoczesne mieszkania o przestronnych i funkcjonalnych wnętrzach z możliwością ich adaptacji według potrzeb klienta. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Gęsiej. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 3990zł/mkw. Wszystkie mieszkania w realizowanej inwestycji spełniają warunki programu MdM. W sprzedaży I etapu budowy dostępne będą mieszkania od 27-99 mkw z planowanym terminem realizacji na II kwartał 2018 roku. W sprzedaży również znajdują się miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym i komórki lokatorskie. Dodatkowo biuro sprzedaży posiada w swojej ofercie wiele innych ciekawych ofert z całego Lublina.

Opracował Stefan Jaworski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.