Czy Developres Rzeszów jest w kryzysie? Lorenzo Micelii zdecydowanie zaprzecza

Czytaj dalej
Fot. K.Kapica
Łukasz Pado

Czy Developres Rzeszów jest w kryzysie? Lorenzo Micelii zdecydowanie zaprzecza

Łukasz Pado

Przez jakiś czas Łódź nie będzie dobrze kojarzyć się siatkarkom Developresu. W ciągu czterech dni dwa razy przegrały w Atlas Arenie. Najpierw z ŁKS-em w Pucharze Polski, a w niedzielę z Budowlanymi w LSK.

- O ile w meczu z ŁKS-em podjęłyśmy walkę, o tyle mecz z Budowlanymi było zupełnie inaczej, bardzo źle – mówi kapitan Developresu, Jelena Blagojević. - Żadna z nas się nie spodziewała, że przegramy ten mecz 0:3. Rywal walczył niesamowicie, my też mieliśmy dobre momenty, ale to było za mało. One grały bardzo dobrze w obronie i to robiło różnicę.

W artykule o:

- niezadowoleniu z wyników zarządu klubu

- problemach ze zdrowiem zawodniczek

- przerwanej serii zwycięstw

- postanowienia trenera Micelliego

- sytuacji w tabeli

- jakie kroki powienien podjąć klub

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.