Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Dajana Butulija (Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin): Możliwe, że zostanę na kolejny sezon

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Kaczanowski
Karol Kurzępa

Dajana Butulija (Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin): Możliwe, że zostanę na kolejny sezon

Karol Kurzępa

Rozmawiamy z Dajaną Butuliją, serbską koszykarką, która w minionym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet była jedną z liderek Pszczółki Polski-Cukier AZS UMCS Lublin.

Jaki to był sezon dla lubelskiego zespołu?

Uważam, że całkiem udany. Mogłyśmy nawet osiągnąć lepszy rezultat, gdyby nie kontzje. W play-offach nasz zespół nie był jednak kompletny i grałyśmy praktycznie tylko szóstką zawodniczek. Przez to, w konfrontacji z CCC Polkowice nie byłyśmy w stanie zdziałać więcej. Może i można było grać bardziej zacięte mecze, ale wydaje mi się, że naszym głównym przeciwnikiem było zmęczenie. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Mam 32 lata, a granie każdego meczu w pełnym wymiarze czasowym, nie schodząc z parkietu nawet na chwilę nie było dla mnie łatwe. Nie byłam szczęśliwa z tego powodu (śmiech). Poza tym, nie miałyśmy szczęścia trafiając na ekipę z Polkowic na tym etapie rozgrywek. Byłam przekonana, że ten zespół zdobędzie złoty medal (tak się stało - red.), ponieważ ma w składzie 12 zawodniczek mogących w każdej chwili wnieść coś do gry. Wydaje mi się, że to kluczowy czynnik, gdy w fazie play-off musisz rywalizować dzień po dniu.

* Ma pani za sobą pierwszy w karierze sezon w Polsce. Jak pani ocenia Energa Basket Ligę?

* Jakie są pani plany na kolejny sezon?

* Czy koleżanki z drużyny wyrażały chęć pozostania w Lublinie?

Odpowiedzi znajdziesz w naszej rozmowie z zawodniczką Pszczółki Polski-Cukier AZS UMCS Lublin

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Karol Kurzępa

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.kurierlubelski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.