Patronat Kuriera Lubelskiego

„Dążenie do celu w biznesie”. 100. edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

„Dążenie do celu w biznesie”. 100. edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu
Patronat Kuriera Lubelskiego

Przed nami 100 edycja on-line Klubu Odpowiedzialnego Biznesu poświęcona realizowaniu celów w biznesie pt. „Dążenie do celu w biznesie”. Planowana jest 28 kwietnia (środa) o godz. 18:00 poprzez platformę Zoom.

W styczniu 2013 r. Klub Odpowiedzialnego Biznesu został założony z myślą o integrowaniu środowiska przedsiębiorczego ze środowiskiem organizatorów wydarzeń. W comiesięcznych spotkaniach uczestniczą Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, przedstawiciele wiodących firm z regionu, jednostek samorządu terytorialnego, mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalna społeczność. Zapraszani są cenieni prelegenci, którzy poruszają tematykę bliską przedsiębiorczości.

- Pragniemy wspierać firmy w ich rozwoju oraz promować ich działania CSR i jednocześnie sprzyjać współpracy na regularnych eventach. Koordynatorem Klubu jest firma Giełda Eventów, która od 2012 roku zorganizowała blisko 230 wydarzeń biznesowych. Wśród autorskich eventów znajdują się mi.in. Lubelskie Spotkania B2B, Kobiecy i Męski Meeting, który promuje nasz region w kraju - mówią organizatorzy.

100. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu chcą podkreślić organizacją Konferencji on-line poświęconej realizowaniu celów w biznesie pt. „Dążenie do celu w biznesie”. Gościem Specjalnym Konferencji będzie Piotr Mosak - psycholog, z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Gość licznych audycji radiowych i telewizyjnych. Gość i ekspert w różnych audycjach i programach, w tym: „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Sprawował opiekę psychologiczną na planie kilkunastu produkcji telewizyjnych.

Patronat Kuriera Lubelskiego

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.