Developres Rzeszów zagra mecz w mieście milionerów. Uwaga na Kubankę Calderon

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Developres Rzeszów zagra mecz w mieście milionerów. Uwaga na Kubankę Calderon

Łukasz Pado

Kończy się dziesięciodniowa laba od meczów dla Developresu Rzeszów. Trzeci zespół Ligi Siatkówki Kobiet wczoraj wyleciał do Szwajcarii na swój pierwszy wyjazdowy mecz w Lidze Mistrzyń.

Dziś w Zurychu, mieście w którym co czwarty mieszkaniec jest milionerem, rzeszowianki zmierzą się z jednym z najbardziej utytułowanych klubów, z jakim dotychczas się spotkały w oficjalnym meczu.

12 tytułów w 13 lat

Volero od kilkunastu lat jest znaczącym graczem nie tylko w Szwajcarii, ale również w Europie. Na krajowym podwórku ekipa z Zurychu od 2005 roku sięgnęła 12 tytułów mistrza Szwajcarii (brąz w 2008 r.), zdobyła tyle samo Pucharów Szwajcarii i regularnie występowała europejskich pucharach.

W artykule przeczytasz:

- o sukcesach Volero Zurych

- kto z Developresu grał w tym klubie

- czym spowodowana jest gorsza forma mistrza szwajcarii

- kogo musi obawiać się ekipa z Rzeszowa

- Volero opuszcza Szwajcarię?

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.