Doceniliśmy najciekawsze pomysły

Czytaj dalej
Fot. Małgorzata Genca
Piotr Nowak

Doceniliśmy najciekawsze pomysły

Piotr Nowak

Internetowa kwiaciarnia, nowoczesne szklarnie i wizytówka regionu. Kapituła Kuriera doceniła najciekawsze firmy.

Najciekawszy pomysł na biznes, innowacyjną firmę i wizytówkę Lubelszczyzny wybrali eksperci wchodzący w skład Kapituły Kuriera Lubelskiego.

W pięcioosobowym zespole znajdują się prof. Andrzej Kidyba - prezes Lubelskiej Fundacji Rozwoju, kierownik Katedry Prawa Gospodarczego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, prof. Maciej Bałtowski - kierownik Katedry Teorii i Historii Ekonomii na Wydziale Ekonomicznym UMCS, dr inż. Henryk Łucjan - prezes Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny, Dariusz Kotlarz - prezes wydawnictwa Kurier Lubelski i Katarzyna Lewandowska-Sienkiewicz - zastępca redaktora naczelnego.

W tym roku Kapituła postanowiła wyróżnić trzy firmy, w tym dwie spoza Setki Kuriera: Power Investment (właścicielo portalu e-kwiaty.pl), Plantalux Sp. z o.o. i Ursus S.A.

Decydując się na ich wyróżnienie kapituła zwróciła uwagę na cechy warte propagowania: jakość produkowanych towarów lub dostarczanych usług, innowacyjność i patriotyzm lokalny. Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Piotr Nowak

Zajmuję się gospodarką regionu, sprawami sądowymi i prokuratorskimi oraz religią.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.