Materiał informacyjny

Dom seniora - Milorstowo Miłoszewo, województwo pomorskie

Dom seniora - Milorstowo Miłoszewo, województwo pomorskie
Materiał informacyjny

Dom seniora Milorstowo to profesjonalny ośrodek w województwie Pomorskim, który prowadzimy specjalnie dla osób starszych z całej Polski. Naszym podopiecznym gwarantujemy całodobową opiekę, którą praktykujemy od wielu lat. W trakcie pobytu w naszym domu opieki zapewniamy najwyższe standardy jakości opieki i warunków bytowych. Cały czas staramy się podnosić standard pobytu osób starszych w naszym domu opieki, aby seniorzy czuli się tutaj jak w domu.

Stały pobyt dla Twoich bliskich

Proponujemy Państwu całodobową opiekę dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych w luksusowych warunkach pod opieką profesjonalistów. Pokoje mają bezpośredni dostęp do łazienki i są umeblowane, ale stałych mieszkańców zachęcamy do korzystania ze swoich ulubionych sprzętów i ozdób. Własny fotel, łóżko czy obraz mogą sprawić, że poczują się Państwo jak u siebie. Osoby mieszkające na parterze mogą wyjść przez drzwi balkonowe do ogrodu, na piętrze każdy pokój jest wyposażony w balkon

Rehabilitacja

Wczasy rehabilitacyjne dla seniora
Seniorzy mogą przyjechać do nas na pobyt nie krótszy niż tydzień, w trakcie którego poza wypoczynkiem proponujemy zabiegi usprawniające i terapię zajęciową. Takie wczasy rehabilitacyjne dla seniora mają na celu zarówno wypoczynek i oderwanie się od codzienności, jak i poprawę sprawności fizycznej. Psychiczny relaks i odpowiednio dawkowany wysiłek fizyczny pozwalają skutecznie wypocząć i nabrać sił na sprawniejsze funkcjonowanie po powrocie do miejsca zamieszkania.

Co nas wyróżnia?
Wysoki standard obsługi
Wszyscy seniorzy mają swoje oczekiwania i potrzeby. W każdej chwili mogą wyrazić swoją opinię lub wnieść uwagi, które staramy się wcielać w życie zgodnie z naszymi możliwościami.

Lokalizacja
Milorstowo to dom spokojnej starości na Pomorzu, który pozwala godnie i aktywnie spędzić jesień życia, która może być bardzo inspirująca i w dodatku spędzona w pięknych okolicznościach pomorskiej natury.

Hobby i rozrywka
Wspieramy osoby starsze w realizacji zainteresowań i hobby, które mogą realizować na terenie naszego domu seniora.

Dom seniora - Milorstowo
Tel. 600 821 142
[email protected]
www.milorstowo.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.