Dominik Stanisławczyk: Wracam do Karpat Krosno. Mam nadzieję, że nie będą tego żałować

Czytaj dalej
Fot. KSS Karpaty Krosno
Łukasz Pado

Dominik Stanisławczyk: Wracam do Karpat Krosno. Mam nadzieję, że nie będą tego żałować

Łukasz Pado

Totalna rewolucja kadrowa czeka przed nowym sezonem 1-ligową drużynę siatkarek Karpat Krosno. Do klubu wraca po roku przerwy Dominik Stanisławczyk, z którym Karpaty odnosiły największe sukcesy w ostatnich latach.

Ze składu z ostatniego sezonu pozostaną tylko trzy zawodniczki. Zmiana nastąpi też na stanowisku pierwszego trenera. Tomasza Płaskiego zastąpi Dominik Stanisławczyk, który po roku spędzonym w Wiśle Warszawa wraca na stare śmieci.

– To prawda, wracam. Fajnie było w Warszawie, zebrałem mnóstwo doświadczenia – potwierdza trener Stanisławczyk. - Był poruszany temat żebym został w Warszawie, ale o mojej decyzji zadecydowały sprawy rodzinne. Wracam do rodziny, do klubu i do pracy na uczelni w Krośnie. To był taki rok na spróbowanie pewnych rzeczy, przekonanie się na własnej skórze czy to jest to, czy to nie to. Może jeszcze kiedyś będzie okazja, by znów spróbować.

W dalszej części artykułu o:

 • powodach decyzji o powrocie
 • planach na nowy sezon
 • polityce kadrowej Karpat
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.