Domy Moderno

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Domy Moderno

Materiał informacyjny

Domy Moderno

DOMY MODERNO – OSTATNIE GOTOWE DOMY DO ODBIORU

Domy Moderno w Jakubowicach Konińskich to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie potrzebę posiadania większej przestrzeni do życia oraz kontakt z naturą, z dogodną lokalizacją gwarantującą bliskość miasta i wszystkich związanych z tym udogodnień. Wybierz jeden z 10 domów i zamieszkaj na kameralnym i zamkniętym osiedlu.

Wyjątkowa lokalizacja. Malownicze tereny, zaciszna atmosfera i łatwy dojazd do centrum miasta - czego chcieć więcej? Domy Moderno w Jakubowicach Konińskich to idealny wybór dla osób ceniących sobie bliskość z naturą, ale również udogodnienia życia miejskiego.

Domy Moderno

Kameralne zamknięte osiedle. Na osiedlu Domy Moderno poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Całe osiedle będzie oświetlone i ogrodzone, a sterowana radiowo brama wjazdowa zagwarantuje dostęp wyłącznie osobom uprawnionym. Przy bramie znajdzie się również domofon, który utrudni dostęp osobom nieproszonym. Zadaszone jedno, wspólne miejsce gromadzenia odpadów umożliwia segregację śmieci i poprawi estetykę całego osiedla.

Przestronny ogródek. Chcielibyśmy abyś cieszył się nie tylko funkcjonalnym wnętrzem domu, ale również korzystał z uroków posiadania własnego ogródka. Dom z ogrodem to spełnienie marzeń wielu rodzin. W okresie wiosenno-letnim jest to idealne miejsce do spędzania razem aktywnie czasu, a bliskość natury działa relaksująco i odprężająco. Dodatkowo przy każdym domu zamontujemy oddzielny licznik do podlewania ogródka, co pozwoli na spore oszczędności w okresie letnim. Taras wykonany będzie z płyt betonowych, trwałych i łatwych w utrzymani czystości. Nad tarasem zamontujemy metalową pergolę do indywidualnej aranżacji, pod którą z przyjemnością usiądziecie do wspólnych posiłków czy do spotkań ze znajomymi.

Domy Moderno

Garaże 1 lub 2-stanowiskowe. Dwa domy posiadają podpiwniczenie z podwójnym garażem, w pozostałych budynkach został zaprojektowany pojedynczy garaż na kondygnacji parteru. Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe na zewnątrz przy każdym domu. Już na etapie projektu zaplanowaliśmy w garażu 3-fazowe gniazdo o mocy 7,2kW, 16A, umożliwiające podłączenie przenośnej ładowarki samochodów elektrycznych lub kompaktowej stacji ładowania.

133-192m2. Domy Moderno to zespół 10 budynków mieszkalnych w zabudowie mieszanej bliźniaczej i jednorodzinnej. Przemyślana i funkcjonalna przestrzeń naszych domów daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Na parterze znajduje się duża część dzienna, z wysokiej jakości, dużymi oknami, zapewniającymi sporo światła we wnętrzu. Na piętrze znajdziecie 4 ustawne sypialnie i garderobę. W całym domu zaplanowano 2 łazienki, które zapewnią wygodę użytkowania domownikom.

www.domymoderno.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.