Dzieciaki.pl – zwycięskie przedszkole w plebiscycie „Przedszkole na medal”

Czytaj dalej
red

Dzieciaki.pl – zwycięskie przedszkole w plebiscycie „Przedszkole na medal”

red

Zapraszamy do nowego Niepublicznego Przedszkola w Kielcach. Dzieciaki.pl - to nowy wymiar edukacji przedszkolnej w naszym mieście. Na powierzchni ponad 500 m2 powstało supernowoczesne, przyjazne dzieciom i rodzicom, przytulne miejsce, gdzie każdy mały człowiek odnajdzie to wszystko czego potrzebuje do prawidłowego, pełnego harmonii, szczęścia i zdrowia, rozwoju. Przedszkole, które powstało z pasji i miłości do dzieci, przedszkole, które zna potrzeby naszych najmłodszych, także tych z dysfunkcją i niepełnosprawnością. Miejsce, gdzie dziecko może realizować się, bawić i uczyć w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Naszym celem było stworzenie wyjątkowej przestrzeni, dla dzieci i rodziców wyczulonych na estetykę i dobry styl. Dlatego zatrudniliśmy najlepszych specjalistów i doświadczonych w materii przedszkolnej projektantów, których zadaniem było zaaranżowanie istniejącego budynku, w sposób jak najbardziej odpowiadający potrzebom dzieci. Ogromną zaletę stanowi fakt, iż budynek znajduje się na parterze i jest przystosowany również pod dzieci z dysfunkcją lub niepełnosprawnością. Poza salami poszczególnych grup, dysponujemy 100 metrową salą wielofunkcyjną, na której odbywają się zajęcia dodatkowe oraz toczy się życie przedszkola: apele, imprezy, występy artystyczne. Każda sala została zaprojektowana tak by dziecko miało jak największy komfort, a rodzice pewność, że ich pociechy znajdują się w bezpiecznym miejscu, w którym wszystko wykracza poza ogólnie przyjęte standardy. Dodatkowym atutem jest zewnętrzny, ogrodzony, nowoczesny, blisko 200 metrowy plac zabaw, który powstał wiosną 2018. W przedszkolu mamy specjalny filtr do wody pitnej dla dzieci a, lada moment, w salach znajdą się urządzenia do oczyszczania powietrza.

Skompletowaliśmy kadrę przedszkolną w oparciu o jak najwyższe wymagania. Każda osoba, która została zatrudniona w naszej placówce, poza posiadanym wykształceniem pedagogicznym, posiada niezwykle istotne doświadczenie zawodowe w pracy z najmłodszymi. Naszym nauczycielom zapewniamy możliwość dokształcania zawodowego, organizując profilowane kursy i szkolenia. Warunki, jakie chcemy stworzyć naszej kadrze mają być możliwie najlepsze, gdyż tylko w najlepszych miejscach mogą pracować najlepsi specjaliści.

Oczywiście, nawet najpiękniejsze i najbardziej funkcjonalne przedszkole byłoby tylko budynkiem, gdyby nie dzieci, które stanowią duszę naszego przedsięwzięcia. Każde dziecko jest skarbem, indywidualnością, którą trzeba odpowiednio pielęgnować. Chcemy i wiemy, jak zrobić, by każdy dzień w naszej placówce był dla dziecka radością, a dla rodzica niezbędnym komfortem.

Przedszkole to miejsce do zabawy, ale przede wszystkim nauki. Proponujemy zrównoważoną edukację, opierającą się o sprawdzone systemy pracy z najmłodszymi. Dzieciaki.pl to przedszkole, które powstało z myślą o przyszłości naszych pociech. Nie profilujemy naszej placówki nazywając ją przedszkolem językowym, artystyczno-językowym, muzycznym czy sportowym. W naszej placówce Dziecko ma jak najlepiej przygotować się do życia w dzisiejszym świecie, nazwijmy je w cudzysłowie „przedszkolem życiowym”. Niezbędne w tym są języki obce, przede wszystkim język angielski.Stawiamy na rozwijanie wyobraźni, wspieranie samodzielnego, twórczego myślenia, ruch, muzykę, sztukę. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie dzieci będą odkrywać swoje pasje i talenty, będą miały możliwość wszechstronnego poznania świata. W oparciu o nasze założenia starannie wybraliśmy, wartościowe zajęcia odpowiednie na tym etapie życia dziecka, które prowadzone są przez najlepszych specjalistów.

Jesteśmy tak jak państwo rodzicami, nasze dzieci uczęszczają do przedszkola razem z Waszymi, dlatego wiemy jak ważne jest odpowiednie żywienie. Ma być smacznie zdrowo, higienicznie i ekologicznie. Nawiązując do tematyki: nie zjedliśmy wszystkich rozumów, toteż kwestię żywienia opracowujemy wspólnie z doświadczonym dietetykiem, w oparciu o państwa sugestie uwagi i indywidualne zalecenia żywieniowe.

To Państwo wybieracie przedszkole dla tej najważniejszej dla Was małej osoby i z Wami właśnie chcemy tworzyć to niesamowite miejsce. Zapewniamy warunki do tego byście aktywnie mogli uczestniczyć w życiu placówki. Wspólnie z Wami pragniemy zadbać o prawidłowy rozwój Waszych dzieci. Istniejemy od października 2017 roku i przez ten czas zdążyliśmy już wypracować dobrą opinię, cały czas słuchamy tego mówicie i wspólnie staramy się by dzieciaki.pl były najlepszym przedszkolem dla Waszych pociech.

Dzieciaki.pl – zwycięskie przedszkole w plebiscycie „Przedszkole na medal”

Więcej na www.dzieciaki.pl

red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.