Dziennikarze wyręczyli policję. Komentarz Dziennika Łódzkiego

Czytaj dalej
Fot. Szymon Starnawski
Dariusz Gabryelski

Dziennikarze wyręczyli policję. Komentarz Dziennika Łódzkiego

Dariusz Gabryelski

Prokuratura i policja zachowują się tak, jakby obudziły się z zimowego snu. Nagle śledczy zorientowali się, że w naszym kraju zaczyna odradzać się faszyzm.

Dziennikarze wyręczyli policję. Komentarz Dziennika Łódzkiego

Ruszyły nawet śledztwa o propagowanie nazizmu. Jedno z nich dotyczy organizacji festiwalu Orle Gniazdo pod Radomskiem. O imprezie, na której występowały zespoły kojarzone z faszyzmem i rozgrywano nacjonalistyczny turniej piłki nożnej „Dziennik Łódzki” pisał już dwa lata temu. Policja jednak nie reagowała.

Twierdziła, że nie popełniono tam przestępstw i nie dochodziło do zakłócania porządku. Ponadto funkcjonariusze przyznali, że na teren festiwalu to oni nie wchodzą. A szkoda, ponieważ na podobną imprezę dostali się dziennikarze TVN i dzięki nim cała Polska zobaczyła co się tam wyrabia. Nie tak to powinno wyglądać.

Dariusz Gabryelski

Dziennikarstwem zajmuję się od 2002 roku. Pracę w tym zawodzie rozpocząłem w dziale sportowym „Życia Warszawy”. Po kilku latach wróciłem do Łodzi. Trafiłem wówczas do gazety „Echo miasta”, gdzie pisałem o inwestycjach, drogach i transporcie, komunikacji, sporcie oraz o problemach Łodzi i jej mieszkańców. Od 2008 roku jest redaktorem i wydawcą w „Dzienniku Łódzkim”.
Interesują mnie: polityka, inwestycje, problemy Łodzi i sport.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.