Łukasz Pado

Filip Brzeziński, nowy II trener Developresu Rzeszów: Kolejne mecze z Chemikiem Police będą trudniejsze

Duet Bartłomiej Dąbrowski (z prawej) i Filip Brzeziński zaczął świetnie swoją współpracę Fot. Developres Rzeszów Duet Bartłomiej Dąbrowski (z prawej) i Filip Brzeziński zaczął świetnie swoją współpracę
Łukasz Pado

Developres Rzeszów pokonał na wyjeździe Chemik Police 3:0 w pierwszym meczu rywalizacji o 3. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Był to debiut w roli pierwszego trenera Bartłomieja Dąbrowskiego, u jego boku stanął nowy asystent Filip Brzeziński, który do Rzeszowa trafił kilka dni temu z MKS-u Kalisz, gdzie był asystentem trenera Jacka Pasińskiego.

Ledwo się pan zameldował na pokładzie Developresu i od razy wygrana z mistrzem Polski. Niezłe wejście...
Cieszę się bardzo z tego, a najbardziej, że dziewczyny zagrały z radością – mówi FILIP BRZEZIŃSKI. - Śledziliśmy w Kaliszu, gdzie ostatnio pracowałem, poczynania Developresu i tak się nam wydawało, że czegoś tej drużynie brakuje. Myślę, że Bartkowi Dąbrowskiemu udało się to coś odblokować, a ja cieszę się, że mogłem mu pomóc. Mamy jednak świadomość, że gra toczy się do trzech zwycięstw i Chemik raczej nie zagra drugiego takiego meczu jak ten. Dziewczyny zorientują się, że trafiły na dobrego przeciwnika, który bardzo chce wygrać brązowy medal i kolejne spotkania będą znacznie trudniejsze. Począwszy od najbliższego w Rzeszowie.

 W artykule rozmowa z Filipem Brzezińskim

- o meczu w Policach z Chemikiem

- o tym jak trafił do Rzeszowa, gdzie grał i w jakich klubach pracował.

- przyjaźni z Bartłomiejem Dąbrowskim

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.