Forum Czytelników - opinie i komentarze

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Ilona Burkowska

Forum Czytelników - opinie i komentarze

Ilona Burkowska

Czekamy na Państwa głosy - 68 324 30 66.

Mieszkanka Sulechowa:

- Moim zdaniem straż miejska jest niepotrzebna. Pracują jak urzędnicy, a nie funkcjonariusze. Zamiast chodzić po ulicach, obserwują miasto zza szyb samochodu, zbyt rzadko reagują, gdy coś nieodpowiedniego się w mieście dzieje. A utrzymywani są z naszych pieniędzy! Nie wiem, albo wezmą się do roboty, albo należy ich tak jak w Zielonej Górze, zlikwidować. W stu procentach zgadzam się w tej sprawie z decyzją prezydenta Kubickiego.

Zielonogórzanin:

- Tak sobie myślę, że ja zlikwidowałbym większość stowarzyszeń i fundacji, a pieniądze z ich działalności przeznaczyłbym dla MOPS-ów i Caritasu. Moim zdaniem one najlepiej pomagają ludziom.

Irena z Zielonej Góry:

- Popieram Czytelników, którzy są za powstaniem Kauflandu w miejscu Estrady. Autobusy tam kursują, jest dobre połączenie, podjechanie i zakupy nie będą problemem dla ludzi starszych. Dlatego całym sercem jestem za tym projektem.

Dziadek z Zielonej Góry:

- Uważam, że za dużo w naszej historii jest przekłamań. Przeżyłem okupację, wiem co to jest wojna. Sądzę, że naszym sąsiadom zależy bardzo, by Polska nie była mocna. Bo Polska może sama wiele zdziałać.

Stała Czytelniczka z Zielonej Góry:

- Przeczytałam w gazecie o położnej ze szpitala w Gorzowie, która pracowała na zasadzie samozatrudnienia („Położna twierdzi, że pracowała jak niewolnik”, „GL” z 19 bm.). Zgadzam się z tą panią, bo pracodawcy tak działają. Szukają ludzi z samozatrudnienia, bo to się opłaca. Nie dają urlopu, ubrania ochronnego, szkoleń nie robią. Znam problem z władnej rodziny.. Moja córka po 20 latach pracy zrezygnowała z tej formy i zatrudniła się na „normalnych” zasadach. Teraz ma 14 dni urlopu, mino że 20 lat już przepracowała. Lata w samozatrudnieniu liczą się tylko do lat pracy.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.