Forum Czytelników - opinie, komentarze

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
(ika)

Forum Czytelników - opinie, komentarze

(ika)

Czekamy na Państwa głosy od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 68 324 30 66.

Oburzony stały Czytelnik z Zielonej Góry:
- Nie jestem historykiem, ale nie lubię przekłamań historycznych. Za to, że mówi się polskie obozy koncentracyjne, my mówmy niemieckie obozy. Nie pozwólmy na szkalowanie dobrego imienia naszego kraju.

Mama z Gorzowa:
- Chciałam oddać moje roczne dzieci, bliźniaki do żłobka i wrócić do pracy. Ale nie zrobię tego, bo i tak moje dzieci nie zostaną przyjęte. Reforma edukacji i zatrzymanie sześciolatków w przedszkolach sparaliżuje nie tylko szkoły, ale też żłobki i przedszkola. I co ja mam teraz zrobić? Wynajęcie niani się nie opłaca, więc będę zmuszona sama zająć się dziećmi. Brawo dla pomysłodawców. Szkoda, że pomyśleliście tylko o sześciolatkach, a nie o wszystkich dzieciach.

Waldemar z Zielonej Góry:
- Od wyborów parlamentarnych minęło prawie pół roku, a w polu przy trasie Nowa Sól - Zielona Góra nadal wisi plakat Bogusława Wontora. Wstyd, żeby wyborcze ogłoszenia wisiały miesiącami. Kto ma to zdjąć?

Gabriela z Gorzowa:
- Rząd, zamiast powoływać kolejną komisję do badania katastrofy smoleńskiej i wyjaśniać dawno wyjaśnioną sprawę, niech lepiej zajmie się robieniem porządku w służbach mundurowych. Bo jak na razie, jest tam bałagan że hej. I to jakoś nie przeszkadza nikomu. Jak w policji nie będzie porządku, to gdzie będzie?

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.