Forum Czytelników

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Ilona Burkowska

Forum Czytelników

Ilona Burkowska

Czekamy na Państwa głosy i opinie - 68 324 30 66.

Zielonogórzanin

- Duże słowa uznania dla pani Stanisławy Fórmanowicz („Wyrok sądu przywraca zwolnioną do pracy”, „GL” z 1 bm.) Brawo, że wygrywa i ma siłę walczyć. Jest pani dla mnie bohaterką, podziwiam za odwagę i upór.

Jerzy z Zielonej Góry

- Między Placem Pocztowym a Centrum Nauki Keplera (tam gdzie dawniej był postój taksówek Pod Orłem), jest prawdziwy „kosmos”. Rewitalizujemy starówkę, a tam odrapane ściany budynków, rozpadające się kioski z lat 70., kosze, pojemniki na śmieci... Najgorsza wizytówka miasta.

Marian z Zielonej Góry

- Jak jest ciemno, to nie widać, czy jadąca po mieście taksówka wiezie pasażera, czy nie. Dla mnie to problem, często korzystam z taksówek i chciałbym je „łapać” też w mieście, nie tylko na postojach. Kiedyś były chorągiewki, które to sygnalizowały. U nas mam inną propozycję: jak wolna, to kogut się świeci, jak zajęta - niech będzie zgaszony. To propozycja do przemyślenia przez taksówkarzy.

Marek z Nowogrodu

- Mam problem z pozyskaniem faktury za prąd z Enei. Mam dwumiesięczny okres rozliczania się i od dwóch tygodni chodzę, dzwonię i nie mogę doprosić się rachunku. A później opłaty będą się kumulować. Coś z tą firmą się dzieje. Człowiek chce zapłacić, a nie ma co! To dopiero się porobiło...

Obrońca zdających prawo jazdy z Zielonej Góry

- Egzaminy na prawo jazdy to rzeczywiście maszynka do zarabianie pieniędzy dla WORD-ów. Ja chciałbym wiedzieć, jak ta kwota 140 zł opłaty się rozkłada. Według moich wyliczeń powinno to być około 80 zł, a nie 140 zł. Bronię tych, którzy zdają, bo to niesprawiedliwe, nieludzkie i nie na dzisiejsze czasy. Prowadzący kursy ośmieszają się, że tak dużo ludzi nie zdaje. To wstyd.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.