Grupa PBS, czyli z myślą o potrzebach klientów

Czytaj dalej
Aleksandra Korn

Grupa PBS, czyli z myślą o potrzebach klientów

Aleksandra Korn

Aktualnie firma PBS przygotowuje budowę inwestycji pod nazwą Nova Park. Inwestycja ta to połączenie nowoczesnego designu z doskonałą, zaciszną lokalizacją pośród zieleni.

Nova Park znajdować się będzie na ul. Inwestycyjnej w Zielonej Górze-Łężycy, w bliskiej odległości od lasu, który stanowi atrakcyjne miejsce do spacerów i wypoczynku. Można śmiało powiedzieć, że hasło inwestycji: „Osiedle, gdzie zieleń sięga po horyzont” doskonale współgrać będzie z rzeczywistością. Jednak nie tylko piękna lokalizacja jest mocną zaletą Nova Park.

Co jeszcze wyróżniać będzie to nowoczesne osiedle spośród innych tego typu przedsięwzięć budowlanych? Całość inwestycji obejmie niemal 2 hektary. Sam obiekt będzie składał się ze 196 mieszkań, co zagwarantuje lokatorom przytulne, kameralne otoczenie. Co więcej, do każdego mieszkania przypisane jest miejsce postojowe. Garaż lub drugie miejsce parkingowe będzie zaś można dokupić. Naturalnie, na terenie osiedla będą również ogólnodostępne miejsca postojowe dla gości.
Warto dodać, że większość mieszkań zlokalizowanych na parterze posiadać będzie ogródek.

Nova Park to inwestycja z mieszkaniami dwu- ,trzypokojowymi oraz kawalerkami (cena za mieszkanie dwupokojowe wynosi od 138 tys. zł; za mieszkanie trzypokojowe od 193 tys. zł, cena za kawalerkę od 104 tys. zł).

Dodatkową atrakcją, która wpłynie na ogólną estetykę całości osiedla, będą barwne figury zwierząt rozstawione na jego terenie.

Grupa PBS, czyli z myślą o potrzebach klientów

Należy nadmienić, że firma PBS istnieje na rynku od 2007 roku i od tego czasu zrealizowała wiele inwestycji w Zielonej Górze i okolicach.

Swoją ofertę PBS kieruje do osób chcących zamieszkać w ładnym, estetycznym i położonym w atrakcyjnym miejscu domu, a także miłośników apartamentów zlokalizowanych nieopodal centrum miasta w nowo wybudowanych kamienicach.

Wśród zrealizowanych inwestycji znajdują się m.in. domki jednorodzinne na ul. Pinokia, budynek mieszkalno-usługowy (kamienica) na ul. Sikorskiego, kamienica przy ul. Wrocławskiej oraz osiedle domów jednorodzinnych na Jędrzychowie.

Biuro sprzedaży:
ul. Sikorskiego 17, Zielona Góra
tel. 68 452 73 42
www.grupapbs.pl

Aleksandra Korn

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.