Helene Rousseaux: Jak damy z siebie wszystko, to możemy pokonać nawet Chemika

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Helene Rousseaux: Jak damy z siebie wszystko, to możemy pokonać nawet Chemika

Łukasz Pado

Przed siatkarkami z Rzeszowa kolejne duże wyzwanie. Po ograniu w środę Pałacu Bydgoszcz drużyna Lorenzo Micelliego w sobotę zmierzy się z mistrzem Polski Chemikiem Police. - Jeśli dobrze przygotujemy się do tego meczu i damy z siebie wszystko, to po raz kolejny możemy pokonać Chemika – mówi jedna z liderek Developresu Helene Rousseaux.

Nadspodziewanie trudnym przeciwnikiem okazał się dla was Pałac Bydgoszcz. Ostatecznie wygrałyście 3:1, ale początek był niepokojący...
Spodziewałyśmy się, że Pałac postawi trudne warunki. Wiedziałyśmy, że to całkiem niezły zespół i bardzo waleczny, więc to co grały, nie było jakąś specjalną niespodzianką dla nas.

W dalszej części artykułu rozmowa z Helene Rousseaux o:

- meczu z Pałacem i Chemikiem Police

- szansach Developresu w starciu z mistrzem Polski

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.