Janusz „Czarny”, trzymaj się! Piłkarskie spotkanie kilku pokoleń

Czytaj dalej
Rajmund Wełnic

Janusz „Czarny”, trzymaj się! Piłkarskie spotkanie kilku pokoleń

Rajmund Wełnic

Kilkudziesięciu byłych piłkarzy Darzboru Szczecinek spotkało się ponownie na boisku, aby pomóc swojemu dawnemu trenerowi Januszowi Leszko, popularnemu „Czarnemu”, który znalazł się w życiowych tarapatach.

To było piłkarskie spotkanie kilku pokoleń. Przyjechali na nie - często z zagranicy - byli darzborowcy. Ale też okazja była wyjątkowa - uhonorowanie, podziękowanie i pomoc dla Janusza „Czarnego” Leszki, ich trenera i wychowawcy. Janusz ma problemy zdrowotne, ale nie poddaje się słabości i był mocno wzruszony widząc, jak mobilizowali się jego dawni podopieczni.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.