Łukasz Pado

Katarzyna Zaroślińska-Król, siatkarka Developresu SkyRes Rzeszów: Wkrótce przyjdzie zgranie i będą soczyste ataki

Katarzyna Zaroślińska-Król jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Zapowiada jednak soczyste ataki. Fot. K_kapica_afk Katarzyna Zaroślińska-Król jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości. Zapowiada jednak soczyste ataki.
Łukasz Pado

- Pierwszy set jest zawsze trudniejszy, ale myślę, że patrząc na wynik końcowy, nie powinnyśmy się tym przejmować – mówi Katarzyna Zaroślińska-Król, atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, który na inaugurację sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pokonał u siebie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0.

Były nerwy przed inauguracją?

Na pewno jakieś tam emocje były, ale czy nerwy? Mogę mówić za siebie i mówię, że nie. Od rana czekałam na ten mecz z niecierpliwością i nie mogłam doczekać się gry.

Liczyliśmy, że Katarzyna Zaroślińska-Król odpali szybko swoje petardy w tym meczu, ale rozgrywająca długo panią omijała...

No tak. Każdy mecz to inna taktyka. W tym akurat na początku więcej piłek dostały koleżanki. Dziewczyny na skrzydłach miały niską rozgrywającą, świetnie to wykorzystały, grały bardzo dobrze, a ja mogłam sobie tylko od czasu do czasu zaatakować. Ale myślę, że w sezonie będą to różne mecze, ja będę dostawać więcej piłek, czasem będą to środkowe czy inne skrzydłowe. Tym razem atakowałam mniej, ale jest fajnie.

W dalszej części artykułu Katarzyna Zaroślińska-Król mówi o:

 • współpracy z rozgrywającą
 • co czeka nas w nadchodzącym sezonie
 • kibicach
 • meczu z Budowlanymi Łódź
Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.