Katowice Sylwester 2014: Powitaliśmy Nowy Rok 2014 [NOWE ZDJĘCIA, FAJERWERKI NA WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Mikołaj Suchan
AS

Katowice Sylwester 2014: Powitaliśmy Nowy Rok 2014 [NOWE ZDJĘCIA, FAJERWERKI NA WIDEO]

AS

Katowice Sylwester 2014: Doda i Bajm na scenie! Pod katowickim Spodkiem odbyła się największa w województwie śląskim zabawa sylwestrowa pod gołym niebem. Wzięło w niej udział kilkanaście tysięcy ludzi. Świetnie się bawili i wspólnie powitali Nowy Rok 2014. ZOBACZ ZDJĘCIA

Katowice Sylwester 2014 DODA I BAJM na scenie:

Na scenie pod katowickim Spodkiem wystąpili w tym roku: Doda, zespół Bajm, Off Kultura - zespół grający pop - rock, The Chance - trzy dziewczyny, finalistki programu X-Factor, Eddy Wata, znany z przeboju "I love my people" oraz Nicco. Występy były przeplatane pokazami grupy taneczno - baletowej Ego. Imprezę pod Spodkiem poprowadzili Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek.

ZOBACZ TAKŻE:
Sylwester w Katowicach: witamy Nowy Rok 2014 przed Spodkiem [ZDJĘCIA] SYLWESTER KATOWICE
Sylwestrowe fajerwerki nad Katowicami [WIDEO]

Początek imprezy okazał się niezbyt ciekawy dla mieszkańców naszego województwa. Pod Spodkiem zebrało się zaledwie kilkaset osób. Wszystko zmieniało się jednak z godziny na godzinę.

- Bardzo się cieszymy, że Katowice organizują sylwestra pod chmurką - mówi Katarzyna Osika, katowiczanka. - Pogoda nas nie rozpieszcza, ale pod sceną jest gorąco - dodała.

Organizatorzy nie mylili się. Im później tym większy ścisk panował pod sceną. W kulminacyjnym momencie było kilkanaście tysięcy osób. Oczywiście największą publiczność przyciągnęły gwiazdy wieczoru: Doda i Bajm. - Jesteśmy na imprezie u znajomych, ale przyszliśmy pod Spodek posłuchać Dody - powiedział nam Kamil z Zabrza.

Fani Dody dawali o sobie znać jak tylko artystka pojawiała się na scenie. Pod Spodkiem panował prawdziwy szał. Krzyczały zarówno dziewczyny jak i mężczyźni.

Zdaniem uczestników sylwestra pod chmurką, impreza była bardzo udana. Składało się na to dobre nagłośnienie, oświetlenie, a także bramki, dzięki którym można było czuć się bezpiecznie. To ostatnie okazało się bardzo ważne, bowiem na plenerowego sylwestra przyszło wiele małych dzieci z rodzicami.

- Mieszkamy niedaleko, więc postanowiliśmy zabrać córkę - mówi pan Krzysztof. - To jedyna noc w roku, kiedy nie musi iść spać po przysłowiowej dobranocce - dodał.

Nie obyło się jednak bez przykrych sytuacji. W wielu miejscach walały się szklane butelki i strzelały petardy. Oczywiście można było spotkać pijanych, zataczających się ludzi, ale -co ciekawe- nie pod Spodkiem, tylko w bocznych uliczkach miasta.

O północy obył się pokaz sztucznych ogni. Jak zwykle o tej porze rondo przy Spodku było zamknięte, ponieważ uczestnicy zabawy wyszli na jezdnię.

Zabawę sylwestrową w Katowicach pod Spodkiem organizowała TVP Katowice.

ZOBACZ TAKŻE:
Sylwester w Katowicach: witamy Nowy Rok 2014 przed Spodkiem [ZDJĘCIA] SYLWESTER KATOWICE

KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA NA:
WYDARZENIE ROKU 2013 W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM


*Głośni Ludzie 2013 Roku woj. śląskiego [ODDAJ GŁOS W PLEBISCYCIE]
*Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
*Najpiękniejsze kolędy [TEKSTY + MUZYKA] Która najlepsza? ZAGŁOSUJ
*Najlepsze piosenki świąteczne na Boże Narodzenie PLAYLISTA

Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

poprzedni następny pomoc

AS

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.