LAFCHITATTOOING STUDIO

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

LAFCHITATTOOING STUDIO

Materiał informacyjny

W ścisłym centrum Lublina na ulicy Ogrodowej 11/1 znajduje się LAFCHITATTOOING Studio. Jest to miejsce, które powstało przede wszystkim z pasji. Studio tatuażu zostało założone przez doświadczoną artystkę z województwa lubelskiego, która od wczesnych lat młodzieńczych fascynowała się sztuką tatuażu, marzyła o możliwości wykonywania zawodu tatuatora we własnym atelier. Decyzja o utworzeniu własnego studia powstała w niezwykle trudnym czasie, ponieważ pandemia COVID-19 spowodowała zamknięcie niejednego wieloletniego biznesu. Wygrała jednak potrzeba spełnienia marzenia, która była na tyle silna, że Angelika-właścicielka studia znana też jako Lafchi nie obawiała się postawić wszystkiego na jedną kartę.

Angelika najlepiej odnajduje się w stylach określanych jako dotwork i linework, przy których może w pozytywny sposób wykorzystywać swój wrodzony perfekcjonizm, co tylko przekłada się na najwyższą jakość prac. Niezwykłą przyjemność sprawia jej wykonywanie różnego rodzaju kompozycji kwiatowych i napisów. Ponadto, artystka dobrze odnajduje się podczas tatuowania mrocznych kompozycji, które stanowią dla niej odskocznię od delikatnych i kobiecych wzorów.

Głównym celem artystki oprócz zadowolenia klientów jest wykonywanie prac na najwyższym poziomie, zachowując przy tym wszelkie zasady reżimu sanitarnego obowiązującego w studiu tatuażu. Oprócz standardowej usługi wykonywania tatuaży, na które klienci mogą zapisywać się za pośrednictwem stron firmowych studio oferuje możliwość obdarowywania bliskich osób voucherami prezentowymi, które klienci mogą odbierać osobiście lub korzystając z ekspresowej wysyłki.

Prywatnie, Angelika kocha zwierzęta. Jest szczęśliwą posiadaczką dwóch psów oraz kota, zajmuje się prowadzeniem social mediów, interesuje się kulinariami, jogą oraz jest pasjonatką szeroko pojętej muzyki elektronicznej takiej jak np. minimal techno i trance.

LAFCHITATTOOING STUDIO

ul. Ogrodowa 11/1
20-075 Lublin
tel. 530 666 587

www.instagram.com/lafchi
www.instagram.com/lafchitattooingstudio
www.facebook.com/lafchitattooingstudio

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.