Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Magia Stadionu Śląskiego wciąż działa. Nawałka i Boniek pod wrażeniem Kotła Czarownic. Murawa najlepsza w Europie i wspaniały doping

Czytaj dalej
Jacek Sroka, Rafał Musioł

Magia Stadionu Śląskiego wciąż działa. Nawałka i Boniek pod wrażeniem Kotła Czarownic. Murawa najlepsza w Europie i wspaniały doping

Jacek Sroka, Rafał Musioł

Reprezentacja Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski i był to powrót ze wszech miar udany.

Strzeliliśmy gola w doliczonym czasie gry... To miejsce jest magiczne. Duch Stadionu Śląskiego znów funkcjonuje - oświadczył selekcjoner Adam Nawałka po meczu z Koreą Płd.

Pochwały pod adresem Śląskiego posypały się tuż po zakończeniu wtorkowego spotkania.

- Stadion Śląski zdał kolejny egzamin. Serdeczność ludzi wspaniała. Dzięki! - napisał na Twitterze prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

- Ehhh... Niestety, żegnamy już „Kocioł Czarownic”. Spełnienie marzeń z dzieciństwa, zagrać na tym legendarnym stadionie! - „ćwierknął” po chwili Kamil Glik.

- Magia Śląskiego pomogła nam wygrać - nie miał wątpliwości kapitan Robert Lewandowski.

Kadrowiczom i selekcjonerowi zaimponowała nawierzchnia giganta.

- Murawa jest w tej chwili jedną z najlepszych w Europie - nie miał wątpliwości Nawałka.

Spotkanie z Koreą Południową było dla Śląskiego bardzo ważnym testem. Dzięki temu została otwarta droga do kolejnych wydarzeń o znacznie większym ciężarze gatunkowym. Już rozpoczęły się starania o to, by w Chorzowie został rozegrany co najmniej jeden mecz Ligi Narodów. Stadion Śląski, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, mierzy w starcie z Portugalią, które zaplanowano na 11 października, czyli dokładnie 12 lat po tym, jak pokonaliśmy ten zespół w „Kotle Czarownic” po dwóch golach Euzebiusza Smolarka. Alternatywą jest zaplanowane trzy dni później spotkanie Polska - Włochy.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Jacek Sroka, Rafał Musioł

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.kurierlubelski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.