Michał Czajka

Marta Półtorak, prezes firmy Marma Polskie Folie: Część kibiców powinna być obecna na zawodach

- Wsparcie w tym trudnym okresie jest szczególnie istotne - nie ukrywa Marta Półtorak Fot. Krzysztof Kapica - Wsparcie w tym trudnym okresie jest szczególnie istotne - nie ukrywa Marta Półtorak
Michał Czajka

- Sytuacja w sporcie też będzie bardzo trudna - nie ukrywa Marta Półtorak, prezes firmy Marma Polskie Folie, która wspiera żużel w Krośnie i tenis stołowy w Tarnobrzegu.

Pani prezes, sytuacja gospodarcza przez pandemię koronawirusa nie jest najlepsza. Pani od lat jest znana z tego, że działa również w sporcie. Ostatnio wspierała pani Wilki Krosno, ale także Siarkę Tarnobrzeg w tenisie stołowym. Czy to wszystko, co się dzieje będzie miało wpływ na pani dalszą obecność w sporcie?

Na pewno tak i to będzie miało wpływ z dwóch stron -jeśli chodzi o różne dyscypliny, to kluby mają różne problemy z organizacją zawodów, bo nie wiadomo czy będą kibice, czy nie. Teraz jeśli chodzi o sponsoring sportowy, to jest to mocno utrudnione. Wyobraźmy sobie zawody, które odbywają się bez kibiców i bez mediów. Jeśli się okaże, że dostaniemy tylko suchy wynik, to jakie to będą emocje? Powiem szczerze, że nie zazdroszczę tej sytuacji zawodnikom, kibicom ani klubom.

W dalszej części artykułu:

Życie w galerii toczy się dalej  i tak samo te sporty stadionowe mogłyby się odbywać w obecności kibiców.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Michał Czajka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.