Marzena Sutryk

Mieszkańcy Przylesia nie chcą parkingu wielopoziomowego niedaleko Emki

Mieszkańcy Przylesia nie chcą parkingu wielopoziomowego niedaleko Emki
Marzena Sutryk

Parking, który został zaproponowany przez miasto, a budzi tyle emocji, ma być dopuszczony do budowy na placu przy ul. Akademickiej, niedaleko Galerii Emka. A dokładniej - po drugiej stronie Galerii, tuż przy wjeździe z ul. Akademickiej w ul. Klemensiewicza. I to się okolicznym mieszkańcom nie podoba. Dlatego postanowili zaprotestować.

- Nie chcemy bunkra przed oknami. Zasłoni nam światło. Do tego będzie straszliwy smród, jak tyle samochodów tu zjedzie. Nie chcemy przed blokami krematorium! - denerwują się mieszkańcy. - Niech szukają miejsca gdzie indziej, jest tyle placów, np. koło Netto, czy koło Biedronki, ale nie u nas w środku osiedla!

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.