Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Eliza Gniewek-Juszczak

Mieszkaniec Bytomia Odrzańskiego znalazł to w napoju. Już nie będzie pił soku prosto z kartonu

Taki biały proszek wyglądający jak pleśń znalazł pan Grzegorz w napoju, znalezisko nie chciało się doerwać od opakowania Fot. Grzegorz Zwarycz/Facebook Taki biały proszek wyglądający jak pleśń znalazł pan Grzegorz w napoju, znalezisko nie chciało się doerwać od opakowania
Eliza Gniewek-Juszczak

- Umieściłem to zdjęcie na Facebooku, żeby przestrzec innych, nie warto pić napoju prosto z kartonu, bo nie wiemy, co jest w środku - przestrzega Grzegorz Zwarycz.

„Hmm... Kupujecie nieraz takie napoje? Taka ciekawostka mnie dzisiaj spotkała... Ciekawe, co to jest w środku? Jak to producent mówi „pełnia smaku”, no aż nad” - napisał Grzegorz Zwarycz na swoim profilu na Facebooku, po tym, jak kupił napój w kartonie.
Do tej pory pan Grzegorz, na co dzień dyrektor domu kultury w Nowym Miasteczku i radny powiatu nowosolskiego, lubił pić napój prosto z kartonu. Kiedy trafił na niespodziankę zapewnia, że już tak robił nie będzie.

- Umieściłem te zdjęcia z myślą, żeby sprawdzać, co się pije i nie pić napoju prosto z kartonu, ja zazwyczaj tak piłem. Teraz jak będę otwierać napój to chyba będę nagrywał od razu filmik, bo może mi potem nikt nie uwierzy - przyznaje pan Grzegorz.
Na zdjęcia opublikowane na FB zareagowało wiele osób.

Taki biały proszek wyglądający jak pleśń znalazł pan Grzegorz w napoju, znalezisko nie chciało się doerwać od opakowania
Grzegorz Zwarycz/Facebook Taki biały proszek wyglądający jak pleśń znalazł pan Grzegorz w napoju, znalezisko nie chciało się doerwać od opakowania

- Z pleśnią nie ma żartów, warto udostępniać. Zgroza! – skomentowała pani Elżbieta
- Ja też raz tak trafiłam, więcej nie kupuję – zapewniła pani Jolanta.
- To już nie pierwszy taki przypadek soków w kartonikach, dlatego wolę soki choćby w plastikowych przezroczystych butelkach. Przynajmniej widać co się pije – napisała pani Agnieszka. A pani Malwina zaproponowała, aby kupić wyciskarkę do soków, wtedy można poznać ich prawdziwy smak. – To, co może stać latami na półce, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem – napisała.
- Pewnie należało wstrząsnąć przed spożyciem, to nie było by problemu – napisał pan Jacek. Żartował też pan Rafał, pisząc, że to sok pełen rozrywki.
Z pytaniami o badania jakości oferowanych produktów zwróciliśmy się do właściciela sieci sklepów, w której pan Grzegorz zrobił zakupy.

CZYTAJ DALEJ:

  • - Brak opakowania, które można poddać szczegółowej analizie, nie pozwala na pełne zweryfikowanie tego przypadku - mówi przedstawicielka sieci. Co robić kiedy kupimy towar nienadający się do spożycia?
Pozostało jeszcze 43% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Eliza Gniewek-Juszczak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.kurierlubelski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.