Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Motor Lublin: Runda rewanżowa jest zawsze trudniejsza od jesiennej

Czytaj dalej
Fot. materiał klubu
Marcin Puka

Motor Lublin: Runda rewanżowa jest zawsze trudniejsza od jesiennej

Marcin Puka

W najbliższą sobotę (godzina 17.30) piłkarze trzecioligowego Motoru Lublin rozpoczną rundę wiosenną trzeciej ligi. Podopieczni Marcina Sasala podejmą Podhale Nowy Targ. O planach na nadchodzące miesiące rozmawiamy z Konradem Nowakiem, napastnikiem żółto-biało-niebieskich.

Jesteście po tradycyjnej, odbywającej się co pół roku prezentacji zespołu. To dobra inicjatywa?

Oczywiście. Spotkania z kibicami są bardzo ważne i potrzebne. Na prezentacji nowi zawodnicy mogli się przedstawić i w kilku słowach zaprezentować.

W sobotę zaczynacie rundę wiosenną, domowym meczem z Podhalem Nowy Targ. W sparingach mieliście słabą skuteczność. Kibice martwią, żeby tak samo nie było w lidze. Możesz ich w jakiś sposób uspokoić?

Konrad Nowak został zawodnikiem Motoru Lublin latem ub. r.
materiał klubu Konrad Nowak został zawodnikiem Motoru Lublin latem ub. r.

Motor w rundzie jesiennej miał zdecydowanie najwięcej strzelonych goli i proszę być spokojnym, tak też będzie w rundzie wiosennej. Gdybyśmy nie stwarzali sobie sytuacji to wtedy byłby to powód do zmartwień, a tak z kim byśmy nie grali to te sytuacje były i brakowało tylko wykończenia. Mamy zawodników którzy już trochę bramek nastrzelali w swoim życiu i na pewno nie zapomnieli jak się strzela.

* Łatwiej uciekać czołówce tabeli, czy lepiej gonić?

* Kto będzie głównym rywalem Motoru w walce o awans?

* Co będzie kluczem do uzyskania promocji do wyższej ligi?

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marcin Puka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.kurierlubelski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.