MOTOREX Spokojnie. Sprawnie. Skutecznie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

MOTOREX Spokojnie. Sprawnie. Skutecznie

Materiał informacyjny

MOTOREX® Eugeniusz Kubiś prowadzi Ośrodek Badań Psychologicznych (od 1983 roku) oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców (od 1990 roku).

Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, instruktorów i egzaminatorów, kandydatów na kierowców i kierowców, operatorów, osób ubiegających się o pozwolenie na broń, do licencji pracownika ochrony fizycznej, psychologiczne badania wysokościowe oraz osób ubiegających się o zatrudnienie lub pracujących na stanowiskach wymagających szczególnie wysokiego poziomu sprawności psychofizycznej (pracownicy energetyki zawodowej, górnictwa, kandydaci na sędziów i prokuratorów, komorników).

Szkolimy osoby ubiegające się o swoje pierwsze, najtrudniejsze do zdobycia, prawo jazdy kat. B. Sądzę, że łączenie tych dwóch rodzajów działalności ma istotny wpływ na klimat firmy MOTOREX®. Wiedza i doświadczenie uzyskiwane w codziennej pracy w obu dziedzinach działalności wzajemnie się przenikają i mają korzystny wpływ na efektywne prowadzenie każdej z nich.

Od 1990 roku, przez ponad 30 lat, kilkanaście tysięcy absolwentów naszych kursów uzyskało prawo jazdy. Dziękujemy Wam wszystkim za to, że wybraliście firmę MOTOREX.

Eugeniusz Kubiś

Kontakt

Nasz adres:
MOTOREX® Eugeniusz Kubiś
ul. Dąbrowskiego 41B II piętro
65-021 Zielona Góra

Tel:
+48 68 320 29 64
+48 68 324 62 78
0 602 42 68 83

Nasz email:
[email protected]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.