Na zespoły czekają jeszcze tylko kilka dni

Czytaj dalej
Fot. Fot.Nadesłana
PAK

Na zespoły czekają jeszcze tylko kilka dni

PAK

Do końca marca w Brodnickim Domu Kultury czekają na zgłoszenia zespołów na „Open Music”. Zwycięzca otrzyma 1000 złotych.

16 kwietnia po raz piąty, odbędzie się przegląd Open Music, w którym młodzi wykonawcy prezentują efekty swoich muzycznych poszukiwań od rocka po funky i ska. Termin składania zgłoszeń upływa 31 marca. Zwycięzca otrzyma w nagrodę 1000 złotych. W jury zasiadają: Jacek Bryndal - muzyk, kompozytor, (Kobranocka), Zbigniew Krzywański - muzyk, kompozytor, (Republika), Mariusz Składanowski - dziennikarz muzyczny Radia Gra.

Gwiazdą będzie zespół Cochise.

Są już dostępne darmowe wejściówki.

Cochise znany jest z ciężkiego brzmienia i mrocznych, pełnych klimatu grozy teledysków. Ich ostatni album „The sun also rises for unicorns”, którego premiera miała miejsce jesienią 2015, zachwyca oryginalnym połączeniem rocka i grunge. Grupa powstała w Białymstoku, w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów w całym kraju oraz nagrała cztery, studyjne albumy, wydane przez wytwórnię „Mystic” i „Metal Mind”. Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył COCHISE można wymienić „Seven Festival”, „Świebodzice Rock Festival”, „Cieszanów Rock Festiwal”, czy ubiegłoroczną edycję „Impact Festival”, z legendarną formacją Black Sabbath, w roli headlinera. Wejściówki na koncert Cochise do odbioru w BDK.

Koncert finałowy odbędzie się 16 kwietnia o godz. 10 na scenie Brodnickiego Domu Kultury.

PAK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.