Michał Czajka

Napastnik Wólczanki Wólka Pełkińska, Krzysztof Pietluch chciałby, aby jego drużyna znowu była ”czarnym koniem” w 3 lidze

Napastnik Wólczanki Wólka Pełkińska, Krzysztof Pietluch chciałby, aby jego drużyna znowu była ”czarnym koniem” w 3 lidze Fot. archiwum
Michał Czajka

Krzysztof Pietluch zdaje sobie sprawę, że w tym roku oczekiwania wobec Wólczanki Wólka Pełkińska pójdą w górę jednak wierzy, iż znowu uda im się niejednokrotnie zaskoczyć przeciwników.

Wydaje mi się, że z zeszłego sezonu możecie być jak najbardziej zadowoleni.

Zgadza się. Myślę, że wypadliśmy bardzo dobrze. Z pewnością nikt się tego nie spodziewał - zarówno klub jak i kibice. Trochę niespodzianek zrobiliśmy, a przez pewien czas byliśmy nawet liderem. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz wszyscy pewnie czekają na jeszcze lepszy wynik. Myślę jednak, że teraz będzie trochę trudniej.

Presja pewnie się zwiększy, a też nikt was nie zlekceważy.

Zgadza się, na pewno tak będzie. Zobaczymy, widzę, że teraz prezes chciałby sprowadzić do klubu trochę młodzieży.

Co natomiast możesz powiedzieć o zeszłym sezonie w swoim wydaniu?

Na pewno specjalnie zadowolony nie jestem. Na sam początek sobie złamałem rękę i potem długo wchodziłem w sezon. Zimę też tak nie do końca przepracowałem jakbym chciał, bo też pracuję zawodowo, więc to wszystko nie było tak, jak powinno. Myślę, że w tym sezonie będzie już lepiej. Będę chciał się pokazać z jak najlepszej strony, żeby ktoś jeszcze to moje nazwisko usłyszał (śmiech).

W dalszej części rozmowy zawodnik Wólczanki mówi m. in. o:

 • celach swojego zespołu na nowy sezon
 • faworytach 3. ligi
Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.