Nastolatki były topione. Jedna po drugiej

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Maciej Czerniak

Nastolatki były topione. Jedna po drugiej

Maciej Czerniak

46-latek chciał seksu z nastolatką i jej koleżanką. Odmówiły mu i śmiały się. Przez to zginęły? Rozpoczął się proces o mord w Chałupskach.

No i co? Teraz się trzęsiesz? Porozmawiamy, ty odpadzie ludzki?! - takimi słowami mieszkańcy Barcina i okolic przywitali wczoraj Macieja K.

Szczupły mężczyzna miał na sobie błękitną koszulę, na którą założył sweter. Szedł ze spuszczoną głową. 21-latka na salę rozpraw Sądu okręgowego w Bydgoszczy wprowadzało kilku policjantów z wydziału konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji. Musieli odgrodzić oskarżonego od ludzi, którzy zgromadzili się na korytarzu. Jeden z gapiów próbował go zaatakować. Chwilę później na salę wprowadzono Sławomira G. Za nim również posypały się okrzyki, między innymi: „Śmieć!”

Jak to się stało, że w ten feralny wieczór dziewczyny spotkały się ze Sławomirem G. i Maciejem K.? Dlaczego mężyczźni wywieźli je nad jezioro? Kto trzymał głowy nastolatek pod wodą? O przebiegu procesu i kulisach tej strasznej zbrodni przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.