Nastolatki były topione. Jedna po drugiej

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Maciej Czerniak

Nastolatki były topione. Jedna po drugiej

Maciej Czerniak

46-latek chciał seksu z nastolatką i jej koleżanką. Odmówiły mu i śmiały się. Przez to zginęły? Rozpoczął się proces o mord w Chałupskach.

No i co? Teraz się trzęsiesz? Porozmawiamy, ty odpadzie ludzki?! - takimi słowami mieszkańcy Barcina i okolic przywitali wczoraj Macieja K.

Szczupły mężczyzna miał na sobie błękitną koszulę, na którą założył sweter. Szedł ze spuszczoną głową. 21-latka na salę rozpraw Sądu okręgowego w Bydgoszczy wprowadzało kilku policjantów z wydziału konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji. Musieli odgrodzić oskarżonego od ludzi, którzy zgromadzili się na korytarzu. Jeden z gapiów próbował go zaatakować. Chwilę później na salę wprowadzono Sławomira G. Za nim również posypały się okrzyki, między innymi: „Śmieć!”

Jak to się stało, że w ten feralny wieczór dziewczyny spotkały się ze Sławomirem G. i Maciejem K.? Dlaczego mężyczźni wywieźli je nad jezioro? Kto trzymał głowy nastolatek pod wodą? O przebiegu procesu i kulisach tej strasznej zbrodni przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.kurierlubelski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.