Katarzyna Gajdosz-Krzak

Nie do wiary. Mieszkańcy Wólek nie chcą słyszeć o... przedszkolu

Anna Jeleń - Gorgoy obawia się, że rodzice, którzy będą dowozić dzieci do przedszkola, zablokują ul. Wacława II i wjazd do jej posesji Fot. Katarzyna Gajdosz-Krzak Anna Jeleń - Gorgoy obawia się, że rodzice, którzy będą dowozić dzieci do przedszkola, zablokują ul. Wacława II i wjazd do jej posesji
Katarzyna Gajdosz-Krzak

Lokatorzy bloku oraz domów przy ul. Wacława II sprzeciwiają się nowej inwestycji Obawiają się, że dzieci będą głośne, a ich rodzice zablokują im ulicę autami.

Na paterze bloku należącego do Spółdzielni Mieszkaniowej „Beskid” przy ul. Konstanty, ma powstać przedszkole. Mieszkającym w najbliższym sąsiedztwie starszym osobom nie podoba się ta inwestycja. Obawiają się, że zakłóci im spokój.

- Ulica Wacława II , od której jest wejście do lokalu, jest bardzo wąska. Już teraz, kiedy mieszkańcy domów parkują swoje samochody, ciężko tędy przejechać. Co dopiero będzie, gdy powstanie tu przedszkole - mówi Anna Jeleń-Gorgoy.

Mieszka niemal naprzeciwko bloku, w którym ma powstać przedszkole. Obawia się, że rodzice dowożący dzieci będą chcieli zaparkować auta jak najbliżej wejścia. Podobnie dostawcy zaopatrujący przedszkola.

Czytaj dalej i dowiedz się, co poprzednio blokowało ruch na osiedlu i jakie zdanie na ten temat ma spółdzielnia mieszkaniowa. 

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Gajdosz-Krzak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.