Nieudany weekend dla piłkarzy z regionu

Czytaj dalej
Fot. arch
Krzysztof Marczyk

Nieudany weekend dla piłkarzy z regionu

Krzysztof Marczyk

To nie był udany weekend dla drużyn z naszego regionu występujących w klasie okręgowej. Zespoły Lecha Czaplinek, Olimpu Złocieniec i Calisii Kalisz Pomorski przegrały swoje mecze.

Największą niespodziankę sprawiła Wiekowianka Wiekowo, która w 21. kolejce pokonała faworyzowanego lidera z Czaplinka 3:1. Sprawę gościom skomplikowała czerwona kartka (po dwóch żółtych) dla bramkarza Jarosława Handela. Ten przedwcześnie musiał zejść z murawy na początku drugiej połowy. A bramka Sławomira Bakiewicza to było za mało, by myśleć o korzystnym rezultacie.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.