Sławomir Bobbe

Niezdrowe emocje przed odwołaną sesją rady miasta

Działacz KOD Karol Słowiński  twierdzi, że na udostępnionym mu monitoringu z całą pewnością widać radnego Bogdana Dzakanowskiego. Fot. Sławomir Bobbe Działacz KOD Karol Słowiński twierdzi, że na udostępnionym mu monitoringu z całą pewnością widać radnego Bogdana Dzakanowskiego.
Sławomir Bobbe

- Dla przestępcy nie ma miejsca w radzie miasta - taki baner zawisł na galerii dla gości przed sesją Rady Miasta Bydgoszczy. Sama sesja trwała chwilę - tyle, żeby odrzucić apel profrekwencyjny i przegłosować wniosek o jej przeniesienie.

Piątkową sesję Rady Miasta Bydgoszczy zwołano dlatego, że nie było innego wyjścia. Tydzień wcześniej klub radnych PiS zawnioskował o zwołanie nadzwyczajnej sesji, a przewodnicząca miała tydzień, na wskazanie jej terminu. Wybrała najdalszy możliwy - czyli piątek. Jeśli ktoś myślał, że w ostatnim dniu kampanii wyborczej da się zorganizować merytoryczną dyskusję w radzie, to źle myślał. Już przed sesją emocje podgrzał Karol Słowiński z KOD, który w koszulce „Dzakanowski to złodziej” paradował po korytarzach ratusza. Pojawił się też na konferencji prasowej PO, gdzie powiedział:

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.