Nowe anonse - zakochaj się z "Gazetą Lubuską"

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Ilona Burkowska

Nowe anonse - zakochaj się z "Gazetą Lubuską"

Ilona Burkowska

„Szczęście jest wtedy, gdy możemy iść przez życie z kimś, kto zawsze ściska naszą rękę w swojej dłoni...” (Vixen-R) Chcesz poznać miłość? Czekamy na Twój anons: [email protected]

Mam 182 cm wzrostu, jestem z Gubina, oczy piwne, kulturalny, samotny, bez zobowiązań, lat 50, samowystarczalny. Szukam pani w podobnym wieku.
odp.19M16

Mam 43 lata, jestem osobą słabo widzącą, domatorem. Lubię spokój, przyrodę, muzykę. Poznam fajną, miłą i sympatyczną panią, może być panna z dzieckiem. Cel matrymonialny.

Zaprzyjaźnię się z panią z okolic Sulechowa, Zielonej Góry lub Świebodzina. Mieszkam na wsi, jestem wdowcem przed osiemdziesiątką, bez nałogów, mam własne mieszkanie, jestem zmotoryzowany i niezależny finansowo. Cieszę się dobrym zdrowiem. Nie odpowiadam na SMSy. Proszę o poważne oferty i kontakt telefoniczny.

Jeśli masz ochotę na stały związek, masz 60 lat i jesteś wdową, to zadzwoń. Jestem również wdowcem, mam 53 lata i mieszkam w Zielonej Górze.

Fajna, miła dziewczyna lat 31 z Zielonej Góry, poszukuje pana do związku w wieku od 31 do 40 lat. Mam też wymagania - pan musi być zadbany, posiadać prawo jazdy.

Jestem osobą samotną, szukam poważnego związku opartego na miłości, wierności i zaufaniu. Jestem kobietą o spokojnym charakterze, dobrym sercu, bez nałogów i też szukam pana z podobnymi cechami. Nie szukam wrażeń. Mam lat 27 i malutką córkę w wieku 8 miesięcy. Pan powinien pracować, posiadać własne mieszkanie i samochód, pan z okolic Gorzowa w wieku 36-35-40-34 lat.

Mam 46 lat, 168 cm, jestem po rozwodzie, mieszkam w województwie lubuskim. Poznam miłą, spokojną panią, która pokocha mnie tak, jak ja ją - a związek będzie oparty na prawdziwej miłości i szczerości do siebie nawzajem. Proszę o poważne oferty.

Blondyn o miłej aparycji, młodym wyglądzie, niepalący, lat 60, wzrost 168 cm, tusza w normie. Szukam przyjaciółki na resztę życia. Pani niepaląca papierosów, lat 52-58, z Zielonej Góry lub bliskiej okolicy. Proszę tylko o telefony, po godz. 16.00.

Pani o spokojnym usposobieniu, bez zobowiązań, niezależna, mieszkająca sama, w wieku 76 lat, pozna pana w tym samym wieku, wolnego i uczciwego.

Pan samotny, po 60.., bez nałogów, wykształcenie średnie, zmotoryzowany, niezależny, miłośnik przyrody, pozna panią bez nałogów, nie materialistkę, z którą mógłby każdego dnia dzielić się szczęściem i miłością bez obłudy i zakłamania.

Wdowa lat 68, wzrost 160 cm, waga 68 kg, zadbana, uczciwa, pozna Pana wdowca lub rozwiedzionego, w wieku 65-75 lat, przystojnego, uczciwego, uczuciowego bez nałogów, mobilnego. Na początek przyjaźń. Proszę tylko o telefony, na SMS-y nie odpowiadam. Może w karnawale zatańczymy.

Poznam szczupłą panią o miłej aparycji, w wieku do 50 lat, bez nałogów i zobowiązań z Gorzowa oraz okolicznych miast i miejscowości. Proszę o telefony oraz SMS-y z opisem i zdjęciem.

Mam 66 lat, 167 cm wzrostu, 69 kg. Wdowa, czuła, wrażliwa, bez nałogów, z mieszkaniem i emeryturą. Poznam pana uczciwego, otwartego, sprawnego we wszystkim, bez nałogów i zobowiązań, nie szukającego przygód. Pan może być z wioski (niekoniecznie z miasta), najlepiej z samochodem, w wieku powyżej 67 lat i powyżej 170 cm wzrostu. Cenię szacunek, szczerość oraz uczciwość.

Samotny, zadbany, pogodny mężczyzna średniego wzrostu, bez nałogów, mający stały dochód, pragnie poznać samotną panią miłego usposobienia w wieku do lat 48, najchętniej z okolic Świebodzina.

Zielonogórzanka, lat 50, pozna zielonogórzanina wolnego, w wieku od 45-55 lat, bez nałogów, zadbanego, kulturalnego, w celu miłego spędzania czasu na imprezach kulturalnych, spacerach, tańcach oraz stworzenia przyjacielskiego związku partnerskiego. Proszę o tel. lub SMS-y ze zdjęciem po godz. 16.00.

Mam na imię Czarek. Mam 54 lata. Jestem kawalerem o włosach blond i niebieskich oczach, o młodym wyglądzie. Obecnie jestem na rencie. Lubię muzykować - grać i śpiewać. Poznam najchętniej pannę w wieku od 30 do 45 lat z okolic Gorzowa Wielkopolskiego w celu sobotnio - niedzielnych spotkań. Jeśli mój wiek nie stanowi przeszkody w bliższym poznaniu - czekam na telefony.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Wszystkie anonse przed publikacją zawsze są potwierdzane telefonicznie.

Jak dostać numer do samotnej osoby

Osoba zainteresowana anonsem w „Gazecie Lubuskiej” wysyła SMS o treści podanej pod wybranym ogłoszeniem na nr 71466 (koszt 1,23 zł z VAT). W SMS-ie zwrotnym dostaje numer telefonu do autora ogłoszenia.
Uwaga! Nadanie ogłoszenia w rubryce We Dwoje jest bezpłatne, anonse przed publikacją są potwierdzane telefonicznie.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.