Nowe mieszkania w Lublinie. Oferta deweloperów pod lupą (RAPORT)

Czytaj dalej
Fot. materiały prasowe
opracował Stefan Jaworski

Nowe mieszkania w Lublinie. Oferta deweloperów pod lupą (RAPORT)

opracował Stefan Jaworski

Budowę 13,9 tys. nowych mieszkań rozpoczęli w styczniu i lutym deweloperzy - raportuje w komunikacie Główny Urząd Statystyczny. To wartość o 49 proc. wyższa od tej z analogicznego okresu rok temu. Co oferuje lubelski rynek nieruchomości? Sprawdźcie.

Imponująco wygląda także liczba pozwoleń na budowę, które otrzymali deweloperzy. 21,3 tys. lokali to o 62 proc. więcej niż przed rokiem. Przy tych dwóch danych, 12,3 tys. mieszkań oddanych do użytkowania (o 5 proc. więcej niż rok temu) wygląda skromnie.

Na dane GUS warto jednak patrzeć w dłuższych okresach. Analizowanie ich w okresach 12-miesięcznych daje szersze spojrzenie na to, co dzieje się na rynku mieszkaniowym. Z tej perspektywy widać, że jesteśmy w okresie, gdy najszybciej rośnie liczba oddanych mieszkań, co jest efektem dynamicznego wzrostu liczby nowych budów w poprzednich kwartałach.

W okresie marzec 2016 r. - luty 2017 r. działający na polskim rynku deweloperzy oddali do użytkowania 79,4 tys. lokali mieszkalnych, co jest drugim najwyższym wynikiem w historii, a w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej, zanotowaliśmy wzrost o 26,8 proc. W tym ujęciu liczba nowych budów wzrosła o 2,8 proc., a pozwoleń na budowę - o 13,5 proc.

- Świetna passa deweloperów na pewno nie będzie trwała wiecznie. Wprawdzie najbliższe kwartały powinny jeszcze być okresem niskich stóp procentowych, ale ich wzrost za jakiś czas wydaje się być nieunikniony. To może doprowadzić do spadku liczby chętnych na nowe mieszkania, na co deweloperzy będą musieli szybko zareagować, by nie zostać z rozpoczętymi budowami, na które potem nie znajdą chętnych - zastrzega Marcin Krasoń, analityk Home Broker.

LUK Jacek Wysokiński/Global Property sp. z o.o. SKA
Lublin, ul. Stanisława Leszczyńskiego 15/5
tel. 81 532 34 11

Firma LUK posiada w swojej ofercie ostatnie mieszkania w oddanym do użytkowania czteropiętrowym budynku z garażem wielostanowiskowym na kondygnacji „-1” przy ul. Wróblej 68 (boczna ul. Gęsiej za Biedronką), w ofercie pozostały 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 63 do 70 mkw w cenie od 4250 zł/mkw. Do kupienia jest ostatni wolny lokal usługowy o powierzchni 63 mkw przy ul. Wapowskiego 2 w cenie netto 3800 zł/mkw oraz lokal usługowy przy ul. Kryształowej 19 o powierzchni 86,11 mkw. w cenie netto 3700 zł/mkw.

Nową inwestycją są Diamenty Wrotkowa, w której w pierwszym etapie zostaną zrealizowane 2 budynki mieszkalno-usługowe o sześciu kondygnacjach nadziemnych, mieszkania od 30 do 77 mkw, ceny mieszkań już od 3900 zł.mkw.

Na działce przy zbiegu ul. Północnej i Kompozytorów Polskich deweloper realizuje budowę hotelu Hampton by Hilton. Szczegóły dotyczące inwestycji są dostępne w biurze sprzedaży przy ul. Leszczyńskiego 15 lok. 1 lub pod numerem telefonu 81 532 34 11, kom. 793 445 116 i na stronie internetowej www.luk.net.pl.

Labora
Lublin, ul. Ułanów 7b
tel. 605 584 354

Spółka Labora oferuje: 1. Dwa segmenty mieszkalne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Leszka 69 o powierzchni 153 mkw każdy. Cena segmentu to 660 000 zł. W segmencie są: dwustanowiskowy garaż, wc, salon, kuchnia, gabinet, trzy sypialnie, garderoba i łazienka. Budynek będzie kryty dachówką, wyposażony w okna w pakiecie trzyszybowym, ogrzewanie podłogowe i napędy bram garażowych. Podjazdy, opaski i tarasy brukowane, ogrodzenia panelowe. Możliwość korekty układu wewnętrznego oraz wykonania standardu wg indywidualnych ustaleń z inwestorem. Możliwość poprowadzenia prac wykończeniowych „pod klucz” wraz z projektem wnętrza. Inwestycja w realizacji, zakończenie w III kwartale 2017.

2. Dwa segmenty w zabudowie szeregowej przy ul. Willowej 60. Cena segmentu to 640 000 zł. Zamknięte osiedle segmentów bliźniaczych i szeregowych w niemal bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego. Wysoki standard wykonania - między innymi wideodomofon, ogrzewanie podłogowe, okna trzyszybowe, drzwi antywłamaniowe. W pobliżu przystanek ZTM, kilka marketów, przychodni, przedszkoli i szkół. Inwestycja zakończona. Są jeszcze w sprzedaży ostatnie segmenty.

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Rzemieślnik Bis”
Lublin, ul. Ametystowa 18
tel. 81 526 07 94

Spółdzielnia zakończyła realizację I etapu inwestycji pod nazwą „Osiedle Gęsia” w skład którego wchodzą budynki Nr 11,13 i 15 oraz garaż wielostanowiskowy przy ul. Gęsiej. Budynki są trzypiętrowe, wyposażone w windy, komórki lokatorskie, podłączone do sieci LPEC z indywidualnym rozliczeniem lokalu. W ofercie spółdzielni dotyczącej I etapu są jeszcze wolne mieszkania dwupokojowe o pow. od 50 do 55 mkw oraz mieszkania dwupoziomowe (III p. + antresola) o pow. od 85 do 100 mkw - są to powierzchnie przeznaczone do indywidualnej aranżacji, wyposażone w przewód spalinowy umożliwiający montaż kominka. Cena gwarantowana.

W br spółdzielnia rozpoczęła budowę II etapu zadania „Osiedle Gęsia”, składającego się z budynku trzypiętrowego, czteroklatkowego, wyposażonego w windy. W ofercie są mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe w cenie od 4 500 zł do 4 900 zł brutto/mkw. Dodatkowo w sprzedaży znajdują się garaże oraz miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym. Termin zakończenia realizacji II etapu - koniec 2017 r.

Nowe mieszkania w Lublinie. Oferta deweloperów pod lupą (RAPORT)
materiały prasowe

Zamojska Od Nowa
Lublin, ul. Zamojska 8
tel. 516 322 555

Przy Zamojskiej 8 znaleźć można rzadko spotykane dwupoziomowe apartamenty z antresolami, których ceny zaczynają się od 5900 zł/mkw. Budynek wyposażony jest w parking podziemny a klimat kamienicy nadany całości przez ciekawą bryłę budynku dodatkowo uzupełniają przestronne wnętrza mieszkań o wysokości 2,7 m. Ciekawa jest także oferta lokali usługowych zajmujących parter. Na szczególną uwagę zasługuje narożny lokal budynku otwierającego pierzeję zabytkowej ulicy Zamojskiej. Szczegóły najmu lokalu i zakupu lokali usługowych i mieszkań dostępne u inwestora.

Z prac na zewnątrz budynku inwestycji Zamojska Od Nowa pozostał jedynie remont ulicy Farbiarskiej. Zdjęte zostały już wszystkie rusztowania zasłaniające dotychczas ciekawą i stylową elewację. Odbiór techniczny budynku w kwietniu.

Aussie Development
Lublin, ul. Strzeszewskiego 17/U1
tel. 81 441 83 30
kom. 609 256 070, 781 500 685

Trwa sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji - Osiedle Zielone Zacisze przy ul. Strzeszewskiego 23 w Lublinie. W dwóch czterokondygnacyjnych budynkach zlokalizowanych nad zielonym wąwozem znajdować się będą mieszkania o powierzchni od 43 do 82 mkw. Bloki zaopatrzone są w windy. Do każdego mieszkania przynależy bezpłatna komórka lokatorska. Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Ceny już od 4700 zł/mkw. Osiedle ogrodzone z terenem wypoczynkowo-rekreacyjnym. Więcej informacji w biurze sprzedaży mieszkań, ul. Strzeszewskiego 17/U1, tel. 81 441 83 30, 781 500 685, 609 256 070.

Przedsiębiorstwo Budowlane INKOB
Lublin, ul. Pancerniaków 10
tel. 81 441 03 93

P.B. INKOB oferuje mieszkania w ramach inwestycji przy ul. Nowy Świat w Lublinie etap V z terminem przekazania kluczy na dzień 30.09.2017. W ofercie dostępne są funkcjonalne mieszkania dwupokojowe o pow. 45 mkw i 58 mkw, trzypokojowe o pow. 58 mkw i 71 mkw. Cena za metr kwadratowy od 3850 zł do 4500 zł. Do wszystkich mieszkań przynależna jest piwnica, a do wybranych mieszkań dodatkowo dostępne są duże tarasy. Dostępne są garaże i miejsca parkingowe. Dostępne mieszkania w rządowym programie MdM.

Idea Invest Sp. z o.o. spółka komandytowa
Lublin, ul. Jana Sawy 2
tel. 81 446 71 00, 667 800 400

Zakończyła się realizacja inwestycji pod nazwą „Kamienica pod Siódemką” przy ulicy 3 Maja 7 w Lublinie. Został oddany do użytkowania budynek czteropiętrowy z poddaszem, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy, w zacisznej części centrum Lublina. Na parterze powstało 7 lokali usługowych o pow. od 50 do 140 mkw., a na wyższych kondygnacjach 40 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 146 mkw. Zaprojektowano lokale o wielkościach od przytulnych kawalerek do komfortowych apartamentów z tarasami i wspaniałymi widokami na miasto. Kondygnacje mieszkalne obsługiwane są przez dwie klatki schodowe z umieszczonymi centralnie, przeszklonymi szybami windowymi. Do holi wejściowych wchodzimy z wewnętrznego dziedzińca dostępnego przez charakterystyczną dla śródmieścia formę - prześwit bramowy. Przy jednym z wejść znajduje się recepcja z ochroną wyposażona m.in. w monitoring telewizyjny. Obsługę parkingową zapewniają dwie kondygnacje garaży podziemnych, które mieszczą 68 miejsc postojowych. Do sprzedaży zostało już tylko 1 wolne mieszkanie. Ponadto deweloper posiada w ofercie 1 lokal użytkowy o pow. 112 mkw w zakończonej także inwestycji „Rezydencja Panorama” w Lublinie przy ul. Filaretów 27 w cenie promocyjnej 4200 zł/mkw.

Inwestor Development
Lublin, ul. Jana Sawy 2, II piętro
tel. 517 100 858

Deweloper oferuje mieszkania w inwestycji Osiedle Nowy Ruczaj. Przy ulicy Poligonowej powstają nowe budynki objęte programem MdM na 2017 i 2018 rok. Zaletą są tu balkony o powierzchniach do 28 mkw oraz tarasy. Dla klientów dostępne są również piwnice, garaże i podziemne miejsca parkingowe. Blisko osiedla usytuowane są przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Deweloper oferuje pomoc w załatwieniu formalności kredytowych oraz związanych z udziałem w programie MdM. Do dyspozycji mieszkania od 37 do 116 mkw., w cenach od 4400 zł brutto za mkw. Zakończenie inwestycji planowane jest na w oraz I i II kwartał 2018 r. Oferta dostępna na stronie www.nowyruczaj.pl.

KS Development
Lublin, ul. Lubartowska 68a/1
Tel. 81 533 30 30

KS Development Sp. z o.o. rozpoczęła nową inwestycję NA SWOIM. W czteropiętrowym budynku przy ulicy Droga Męczenników Majdanka powstanie 45 lokali mieszkalnych o pow. 30-75,5 mkw wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycja jest objęta programem MDM. W ofercie spółki znajdują się również ostanie mieszkania w zrealizowanym budynku w centrum miasta przy ul. Szewskiej 7 w Lublinie. Inwestor zachęca do obejrzenia mieszkań.

TBV Sp. z o.o.
Lublin, ul. Nałęczowska 30
tel. 81 533 55 44

Już w kwietniu oddane do użytku zostaną dwa nowe bloki zlokalizowane przy ul. Zbożowej. Pozostało już niewiele wolnych mieszkań, ale wciąż można wybierać wśród 2- i 3-pokojowych. Zbożowa 26 będzie niewielkim, bo składającym się z zaledwie dwóch budynków osiedlem. Atutem mieszkań są duże balkony lub tarasy, a w części lokali usytuowanych na parterze - ogródki. Wygodną komunikację między piętrami umożliwią nowoczesne, ciche windy dostępne także z kondygnacji podziemnych. Dla wygody osób zmotoryzowanych pod każdym budynkiem powstaną garaże i miejsca postojowe. Ich uzupełnieniem będzie parking zewnętrzny. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci z certyfikowanymi sprzętami i bezpieczną nawierzchnią. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony. Ceny mieszkań od 5100 zł/mkw.

Kolejną inwestycją TBV jest Osiedla Prestige przy ul. Koncertowej. II etap inwestycji to jeden czteropiętrowy budynek (B4) składający się z trzech segmentów (a,b,c) i jednej wspólnej części podziemnej. Całość to 203 mieszkania o pow. od 28 do 87 mkw. W osiedlu wydzielona zostanie strefa sportu i rekreacji z siłownią, sauną i salą fitness. Na terenie dziedzińca powstanie także urokliwa fontanna. Ceny mieszkań od 5200 zł/mkw. Termin realizacji: III kwartał 2017 r.

Na Felinie Spółka od kilku lat realizuje Osiedle Europejskie. W ofercie jest już trzeci etap inwestycji, tym razem pod nazwą Budapeszt. Ta część będzie obejmowała cztery budynki. Aktualnie w sprzedaży są dwa trzypiętrowe budynki A7a oraz A7b, które pomieszczą sumie 64 mieszkania (pow. od 33 do 74 m2). Planowane zakończenie budowy - II kwartał 2018 roku. Klienci mają też do wyboru kilka mieszkań z poprzedniego etapu - Londynu, który zostanie oddany do użytku pod koniec czerwca 2017r. Ceny mieszkań od 4200 zł/mkw.

W jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Lublina LSM powstaje nowa inwestycja - Pana Balcera 6B. Będzie to 11-kondygnacyjny budynek, w którym znajdziemy mieszkania 1-,2-,3-pokojowe (od 31 do 61 mkw.), a także lokale usługowe w części parterowej budynku. Elegancko wykończone korytarze budynku oraz reprezentacyjne lobby wraz z recepcją to wizytówka budynku. Ceny mieszkań od 5600 zł/mkw. Termin realizacji koniec marca 2018r.

GALADOM S.A.
Lublin, ul. Fabryczna 2,
Galeria GALA, poziom 3
tel. 81 445 05 05

Deweloper ma do sprzedania mieszkania i domy w dwóch inwestycjach: osiedle Foksal oraz Lipowy Park. Osiedle Foksal to zespół trzech budynków wielorodzinnych realizowanych w centrum miasta, w rejonie ulic Łęczyńskiej i Firlejowskiej. W ofercie są mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 42 do 65 mkw. Cena mieszkań - od 4600 zł/mkw.

Apartamenty Lipowy Park to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W sprzedaży pozostał ostatni gotowy dom z dwustanowiskowym garażem o łącznej pow. 188 mkw - cena 599 000 zł.

W kolejnym etapie tej inwestycji przy ul. Jamrożka i Czumy powstaje 8 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym domu zaprojektowane zostały po dwa osobne lokale mieszkalne, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców. W przyziemiu budynków znajdą się garaże, a na tyłach domów - wydzielone ogródki. W ofercie znajdą lokale 3- i 4-pokojowe o metrażu od 67 do 83 mkw. Termin zakończenia budowy zaplanowany jest na 30 marca.

Grupa Developer Lublin
Lublin, ul. Wojciechowska 9A,
Budynek W9-parter
tel. 81 524 58 95 (budynki jednorodzinne), 81 524 08 30 (budynki wielorodzinne)

GDL ma w sprzedaży mieszkania w dwóch realizowanych inwestycjach : Osiedle Jemiołowa i Osiedle Aura.

Osiedle Aura to nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych na Felinie. Pierwszy etap inwestycji składa się z 2. trzypiętrowych budynków wyróżniających się ponadczasową architekturą. W ramach tego etapu zostały przewidziane do realizacji 64 mieszkania, o zróżnicowanych metrażach od 27 do 59 mkw. Oferta obejmuje mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe. Mieszkania posiadają sprawdzone i funkcjonalne rozkłady, aczkolwiek aby zaspokoić potrzeby i gusta najbardziej wymagających osób, GDL proponuje kilka rozwiązań architektonicznych mieszkań o podobnym metrażu, w celu dokonania właściwego wyboru. Na osiedlu jest plac zabaw, wyposażony w certyfikowane sprzęty. W trosce o bezpieczeństwo dzieci plac zostanie ogrodzony. Kupując mieszkanie na Osiedlu Aura można skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu MdM. Każde mieszkanie wyposażone jest w przestronny balkon i jest niestandardowej wysokości [2,64 m], co znacznie podnosi walory użytkowe. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, zjeżdżające również do podziemnej kondygnacji, mieszczącej miejsca postojowe, garaże i komórki lokatorskie. Inwestycja realizowana w oparciu o ustawę deweloperską wraz z rachunkiem powierniczym. Kupujący zwolniony z obowiązku zapłaty PCC.

Osiedle Jemiołowa to dwa budynki w nowoczesnej i eleganckiej architekturze z pięknym zagospodarowaniem terenu położone w prestiżowej dzielnicy Sławinek, przy ul. Jemiołowej. Dodatkowo deweloper posiada jeszcze ostatnie segmenty na sprzedaż w inwestycji przy ul. Leszka w Lublinie. Na działkach położonych przy ul. Leszka/Ziemowita zostanie zrealizowany zespół budynków w zabudowie szeregowej z przynależnymi ogródkami. Inwestycja składa się z 12 segmentów o zróżnicowanych metrażach. W ramach kompleksu powstało 8 segmentów o pow. 115 mkw wraz garażem, jak również 4 segmenty o pow. 129 mkw wraz z garażem.

FillHouse Dariusz Filimowicz
Lublin, ul. Strzelecka 36
tel. 792 353 817

Rodzinna Firma FillHouse Dariusz Filimowicz ma w ofercie kameralny, 8-mieszkaniowy budynek z lokalem usługowym, znajdujący się przy ul. Kryształowej (Czuby). Mieszkania z dużą liczbę balkonów i przeszkleń nadających całej budowli wyjątkowy, otwarty charakter.

W sprzedaży są mieszkania 4-pokojowe - 85 mkw; 3-pokojowe - 70 mkw; dwupokojowe 50 mkw oraz jedno, dwupoziomowe 123-metrowe mieszkanie z 35-metrowym tarasem. Ceny mieszkań zaczynają się od 4400 zł/mkw. Każde z mieszkań posiada również własną komórkę lokatorską. Pod budynkiem znajduje się jedenastostanowiskowy garaż podziemny, a w samym budynku winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Planowane oddanie budynku do końca 2017 roku. Więcej informacji dostępnych pod nr telefonu 792 353 817 lub na stronie fillhouse.pl.

NAPOLLO
Lublin, ul. Czesława Strzeszewskiego 13
tel. 81 454 61 09

Osiedle Nowy Początek to oferta dla osób, które pragną połączyć zalety życia w mieście z komfortem, jaki daje mieszkanie z dala od zgiełku. Inwestycja Grupy NAPOLLO położona jest w dzielnicy Ponikwoda, przy ulicy Strzeszewskiego 13.Projekt mieszkaniowy Nowy Początek wyróżnia funkcjonalność, wysoki standard powierzchni wspólnych i materiałów wykończeniowych, a także staranna i celowa aranżacja otoczenia. Mieszkania znajdują się w czterokondygnacyjnych budynkach. Każde wyposażone jest w balkon lub loggię, Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków. Lokale są funkcjonalnie zaplanowane, z czytelnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Metraże - od kawalerek do mieszkań czteropokojowych. Pierwszy etap inwestycji został w całości wyprzedany. W drugim etapie w sprzedaży znajdują się już ostatnie mieszkania trzy- i czteropokojowe w metrażu od 65 do 78 mkw. Osiedle otoczone jest zielenią z alejkami spacerowymi i małą architekturą oraz placem zabaw. Inwestycja jest w całości ogrodzona oraz posiada ochronę. Na poziomie -1 znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny. Osiedle ogrzewane jest ciepłem systemowym LPEC.

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ ACTIVE RESIDENCE
Lublin, ul. Leszczyńskiego 60 (IV piętro)
tel. 81 450 10 60

Active Residence to prestiżowy projekt mieszkaniowy, położony w samym sercu Lublina, w miejscu, które oferuje swoim przyszłym mieszkańcom spokój, komfort oraz sąsiedztwo odnowionego Ogrodu Saskiego. Jest stąd szybki dostęp do uczelni (KUL, UMCS, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy), szkół, Starego Miasta, teatrów, miejsc kultury i urzędów. Tworząc ten unikalny i wyjątkowy projekt, położono nacisk na kwestię estetyki oraz jakość zastosowanych komponentów - zadbano by projekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz zielone dywany z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem. Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness (dostępną wyłącznie dla mieszkańców budynku). Do części apartamentów, wszystkich Penthausów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji. Część apartamentów i wybrane penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Również wybrane penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach będzie zamontowany wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek będzie posiadał wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej (trzyszybowej).

Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza - parter - będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

W apartamentowcu będą znajdowały się penthouse’y i apartamenty o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw., co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w zakresie wyboru optymalnej dla siebie powierzchni.

ips-Biuro Deweloperskie
Lublin, ul. Filaretów 44 pok. 319
tel. 81 534 39 63

Firma ips-Biuro Deweloperskie posiada w swojej ofercie wolne ostatnie trzy mieszkania: 1-pokojowe o powierzchni 35 mkw i 4-pokojowe o powierzchni 70 mkw z przynależnymi komórkami lokatorskimi. Mieszkania znajdują się w kameralnym 6-lokalowym budynku wielorodzinnym z parkingiem podziemnym przy ulicy Wąwozowej 12A w Lublinie. Planowany termin realizacji to koniec I kwartału 2017 r. Najnowsza inwestycja firmy to biurowiec klasy A, który powstaje przy ulicy Orkana 7 w Lublinie. W siedmiokondygnacyjnym budynku zaprojektowano lokale biurowe o powierzchni od 25 do 324 mkw. Na parkingu zewnętrznym, położonym bezpośrednio przy budynku zaprojektowano dziewięćdziesiąt miejsc postojowych. Istnieje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb wynajmujących zarówno powierzchni, jak i wystroju wnętrz. Planowany termin realizacji to III kwartał 2017 roku.

Biuro sprzedaży inwestycji In City Żagiel Dom - Franczewska Nieruchomości s.c.
Lublin, ul. Wróbla 66/U5
tel. 81 479 69 69

Firma oferuje nowoczesne mieszkania o przestronnych i funkcjonalnych wnętrzach z możliwością ich adaptacji według potrzeb klienta. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Gęsiej. Ceny oferowanych mieszkań zaczynają się od 3990zł/mkw. Wszystkie mieszkania w realizowanej inwestycji spełniają warunki programu MdM. W sprzedaży I etapu budowy dostępne będą mieszkania od 27-99 mkw z planowanym terminem realizacji na II kwartał 2018 roku. W sprzedaży również znajdują się miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym i komórki lokatorskie. Dodatkowo biuro sprzedaży posiada w swojej ofercie wiele innych ciekawych ofert z całego Lublina.

Zoomtech Sp. Z o.o
ul. Leszczyńskiego 60
20-068 Lublin,
tel. 730 608 312, 730 608 316

Lubelski developer realizuje inwestycję mieszkaniową u zbiegu ul. Nowy Świat i Kunickiego. Zakończył się I etap budowy, oddano do użytkowania 117 mieszkań. Inwestycja obejmuje budowę łącznie 6 bloków - oddanie kolejnych 3 budynków przewidywane jest na koniec czerwca 2017 r. Budynki są trzypiętrowe, wyposażone w komórki lokatorskie i windy dla niepełnosprawnych. Same mieszkania są przekazywane w stanie developerskim (tynki, grzejniki, parapety, osprzęt elektryczny, płytki na balkonach, wideodomofon), istnieje również możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz”. Wszystkie budynki są podłączone do sieci LPEC.

Obecny etap obejmuje budowę i sprzedaż kolejnych 144 mieszkań, dostępne są lokale mieszkalne jednopokojowe (27 mkw) oraz trzypokojowe (62 mkw). Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 3672 do 4500 zł/mkw, co czyni ofertę firmy „ ZOOMTECH” jedną z najmniej kosztownych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie. W sprzedaży są również miejsca postojowe w parkingu podziemnym. Przekazywanie kluczy do mieszkań planowane jest na przełomie II i III kwartału 2017r., po zakończeniu prac budowlanych.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ORION
Lublin, ul. Mełgiewska 80
tel. 81 745 04 38, 81 748 10 00

Firma PPH ORION realizuje trzy inwestycje:

I. Osiedle Poręba Park zlokalizowane przy ulicy: Onyksowej w pobliżu wąwozu i Starego Gaju, z dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą towarzyszącą, tj. lokale usługowe, sklepy, punkty medyczne i przedszkola. Wszystkie budynki na osiedlu mają podziemne miejsca garażowe oraz windy. W mieszkaniach ogrzewanie miejskie z sieci LPEC. Do sprzedaży na tym osiedlu są jeszcze mieszkania (od trzy do czteropokojowych) o pow. od 58 do 70 mkw. Cena promocyjna do końca kwietnia 4850 zł/mkw.

II. Osiedle Poręba Roztocze zlokalizowane przy ul. Koralowej i ul. Cyrkoniowej, w spokojnej dzielnicy, z dala od zgiełku miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą towarzyszącą, tj. lokale usługowe, apteki, sklepy, przedszkola, place zabaw dla najmłodszych. W przyszłości planowane są: placówki banków, galerie i restauracje, w planach ścieżki rowerowe. Wszystkie budynki na osiedlu mają podziemne miejsca garażowe oraz windy. W cenie zakupu mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki do wyłącznego użytku. W mieszkaniach ogrzewanie miejskie z sieci LPEC.

W budynkach: K, L, M, N, do wyboru są gotowe mieszkania (od jedno do czteropokojowych) o pow. od 34 do 56 mkw. Obecnie realizowany jest kolejny etap rozbudowy osiedla - budynki mieszkalno-usługowe: I, J, O, P, o łącznej liczbie 173 mieszkań (od jedno do czteropokojowych) o pow. od 26 do 78 mkw oraz 5 lokali usługowych od 57 do 97 mkw.

Na stronie internetowej firmy www.orion.lublin.pl jest katalog nowych mieszkań.

Z związku z dużym zainteresowaniem tą lokalizacją, firma przygotowuje rozpoczęcie budowy komfortowego kompleksu mieszkaniowego „Cyrkoniowe Osiedle” (przy ul. Cyrkoniowej) o łącznej liczbie ponad 400 mieszkań. Komfortowy kompleks mieszkaniowy składać się będzie z dwóch odmiennych architektonicznie zespołów. Budynki wyróżniać się będą nowoczesną architekturą i wyjątkowym standardem użytkowym wraz z atrakcyjnymi układami mieszkań od 26 do 81 mkw. W marcu rozpoczęły się pierwsze zapisy i rezerwacje mieszkań.

III. Osiedle Bluszczowa zlokalizowane przy ulicy Bluszczowej - niski, trzypiętrowy budynek B z 24. mieszkaniami od 50 do 75 mkw (od dwu do czteropokojowych), z dala od zgiełku, spalin i ruchu ulicznego, ale z dobrym dojazdem do centrum Lublina.

Inwestycje, zgodnie z obowiązującymi przepisami, objęte są środkami ochrony nabywcy, tj. mieszkaniowymi otwartymi rachunkami powierniczymi. Mieszkania są bezczynszowe, a firma pomaga również w pozyskaniu korzystnego kredytu na ich zakup. Firma prowadzi na budowach biura obsługi. Istnieje możliwość obejrzenia każdej z inwestycji, od poniedziałku do soboty, umawiając się pod nr tel. 600 914 475 lub 696 116 507.

opracował Stefan Jaworski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.