NOWY IZABELIN - osiedle z myślą o Tobie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

NOWY IZABELIN - osiedle z myślą o Tobie

Materiał informacyjny

Nowy Izabelin to inwestycja Planetbud Development, która powstaje na granicy Zalasewa i Kruszewni, w odległości zaledwie 15 minut na wschód od Poznania i 10 minut od zjazdu na drogę S5 i autostradę A2. Nowy Izabelin składać się będzie z 5 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Pierwsze dwa budynki zostaną oddane mieszkańcom już za rok. Większość mieszkań, które się w nich znajdują znalazło już swoich właścicieli.

W ramach I etapu inwestycji Osiedle Nowy Izabelin, w ofercie pozostały ostatnie mieszkania 2 oraz 3 pokojowe, dlatego w kwietniu rozpoczęła się sprzedaż lokali w kolejnych dwóch budynkach. Termin realizacji tego etapu zaplanowany jest na koniec 2022 roku .

W każdym z budynków wyposażonych w windy, znajdować się będą 33 funkcjonalnie rozplanowane lokale – kawalerki oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe, o metrażach od 25m do 62m. Mieszkania na parterze będą miały przynależące do nich ogródki. Na wyższych piętrach mieszkańcy będą mieli do dyspozycji przestronne balkony. Samochody będzie można zaparkować w podziemnej hali garażowej lub na przestrzennym zewnętrznym parkingu.

Cena metra kwadratowego powierzchni mieszkania zaczyna się już od 5100 zł

Przy tworzeniu projektu tego osiedla współpracowaliśmy ze sprawdzonym biurem projektowym, dającym gwarancję właściwego przygotowania projektu do realizacji. Zadbaliśmy o wszelkie szczegóły, na każdym etapie, także dotyczące estetyki wykończenia całości, by na osiedlu Nowy Izabelin mieszkało się, pod każdym względem, przyjemnie.

Osiedle Nowy Izabelin

Ul. Średzka w Kruszewni
rezerwacje.planet-bud.pl/izabelin


Biuro Sprzedaży:

Ul. Planetarna 15/5 w Zalasewie
Tel. 61 6703035
www.planetbud.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.