O smogu, przyczynach i sposobach walki mówi Robert Gogola ze Straży Miejskiej w Lublinie [ROZMOWA TYGODNIA]

Czytaj dalej
DUN

O smogu, przyczynach i sposobach walki mówi Robert Gogola ze Straży Miejskiej w Lublinie [ROZMOWA TYGODNIA]

DUN

"Najczęstsze problemy to zły dobór paliwa, stare piece i nieumiejętna technika palenia" - O smogu, przyczynach i sposobach na walkę z nim opowiada Robert Gogola, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Lublinie.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:QUIZ. Wiesz co oznaczają te znaki drogowe?Lubelska Lista Płac. Ile zarabiamy (RAPORT)Beata Kozidrak i jej były mąż sprzedają willę pod LublinemPedofile i gwałciciele z woj. lubelskiego. Oni są w rejestrzeTrzecia Dycha do Maratonu 2018 (ZDJĘCIA, WIDEO)[QUIZ] 15 najważniejszych dat z historii świata


DUN

Komentarze

54
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

mieszkaniec Lublina

Gogola i jego "strażnicy" sowicie opłacani, niech się wezmą do roboty !!!!!!! Czy prezydent Żuk wie, iż na telefoniczne zgłoszenia o paleniu w piecach plastikami, szmatami, Straż Miejska wymaga informacji: kto dzwoni (imię i nazwisko), u kogo się pali, czym się pali w piecu i od kiedy to się pali ????!!!!!!!! Panie Gogola, śmierdzi w nocy, bo ludzie palą badziewiem w nocy, kiedy Straż Miejska śpi i nikt nie przyjedzie.
Skończcie już pisać bzdury o walce ze smogiem. A nagrody za sezon grzewczy dla Straży Miejskiej i tak będą. Z naszych podatków.

obiektywnym okiem

..... pieniądze . Mam tu na myśli takie laboratorium na kółkach do wykrywania zanieczyszczeń pochodzących między innymi i z wyziewów kominowych . To urządzenie miało się znaleźć na wyposażeniu lubelskiej Straży Miejskiej i ....... ? jakoś cicho się o nim zrobiło . Czyżby jakiś garaż grzało bo nie znalazł się tam intelektualista który by go umiał profesjonalnie obsłużyć ?
Mnie osobiście się wydaje że intelekt lubelskich strażników nie wykracza poza umiejętność założenia blokady na koła, bo już z paniusią która nie posprzątała po swoim piesku już sobie nie radzą co widać na lubelskich osiedlach .

Mysiokl

Gdy produkowały: FSC, LFMR, LFW i inne "przemysłówki to był smog i zaśmiecone powietrze. Na Tatarach 1/2 godz. po opadach cały biały dywan ze śniegu był zaraz pokryty odpadami z fabrycznych kominów i było morowe powietrze.. A teraz to powietrze rodem z kurortów znad M. Śródziemnego. Ale jak są potrzebne "ubogim" pieniądze od podatników to zaraz wymyśla się 7 plagę POkraczną czyli smog czy PiS i klepie się bajdy jak Sabała.

zaskoczony

Kto lansuje tego gościa? Interpretuje prawo po swojemu i uczy głupot innych. młodszych strażników. Czas aby ustąpił miejsca młodszym.

Ali

Najgorszą zarazą jest palenie śmieci w starych piecach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali

Najgorszą zarazą jest palenie śmieci w starych piecach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali

Najgorszą zarazą jest palenie śmieci w starych piecach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcin

Zbyt duża ilość samochodów, przestarzałe kopciuchy, do tego palenie śmieciami i wszystkim co jest akurat pod ręką i to i jest smog

mieszkaniec

Ludzie są idiotami i palą śmieciami w piecach, trując siebie i przy okazji resztę mieszkańców.

Zezem na wprost

..... Gogolę . Pamiętacie czasy kiedy usychał lubelski baobab ? Wtedy w roli eksperta występowała - no no ooo ? nie ,nie , nie nie dendrolog z Uniwersytetu Przyrodniczego tylko Krzyżanowska od Żuka .... w sprawach rozwiązań komunikacyjnych też mamy fachowca Kieliszka .
Co o tym myślę ? posłużę się Bieńkowską i powiem..... ale jaja, ale jaja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.