O2xylife Tlenoterapia Hiperbaryczna

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

O2xylife Tlenoterapia Hiperbaryczna

Materiał informacyjny

Najnowocześniejsza i w pełni zautomatyzowana twarda komora hiperbaryczna dostępna już w Łęcznej.

Nasza komora idealnie wspomaga leczenie wielu schorzeń (w tym powikłania po COVID-19) oraz regeneruje organizm po wysiłku fizycznym. Wpływa także pozytywnie na wygląd skóry i opóźnia procesy starzenia. Niedotlenione do tej pory narządy otrzymują odpowiednią porcję tlenu, co zapoczątkowuje proces uzdrawiania tkanek. Zwiększa się produkcja komórek macierzystych, które zostają pobudzone do działań naprawczych. Wypierane są toksyny, które codziennie są dostarczane do Twojego organizmu wraz z zanieczyszczonym powietrzem. Unieszkodliwiane są bakterie beztlenowe, które wywołują infekcje zagrażające życiu.
Odetchnij pełną piersią! Czekamy na Ciebie.

Czym jest tlenoterapia hiperbarycznej i jaki wpływ ma na organizm?

Tlenoterapia hiperbaryczna jest seansem w zamkniętej komorze, gdzie klient ma podawany tlen w stężeniu bliskim 100% w warunkach podwyższonego ciśnienia. W przypadku tego urządzenia maksymalne ciśnienie może wynieść 1,5 ATA. Podczas seansu w organizmie zachodzą reakcje, które w sposób naturalny wspierają leczenie i regenerują organizm. Sesja w kapsule trwa 60 min.

W normalnych warunkach tlen przenoszony jest do komórek organizmu przez czerwone ciałka krwi i zawartą w nich hemoglobinę. Podczas seansu tlen dodatkowo rozpuszcza się w osoczu, dzięki czemu niedotlenione do tej pory narządy mogą otrzymać więcej tlenu. Dodatkowo tlen wypiera z połączeń z hemoglobiną toksyny takie jak tlenek węgla. Podczas seansów zwielokrotnia się również produkcja i aktywność komórek macierzystych, które odtwarzają i regenerują zużyte komórki różnych tkanek.

Tlenoterapia hiperbaryczna jest uważana za jedną z efektywniejszych metod wsparcia leczenia w przypadku wielu schorzeń: alergie, autyzm, borelioza, choroby neurologiczne, choroby przewody pokarmowego, przemiana materii, powikłania po Covid-19, choroby skóry, cukrzyca, stopa cukrzycowa, stopa cukrzycowa, depresja, obrzęki, urazy, oparzenia, trudno gojące się rany, przyspieszenie rehabilitacji po zabiegach, wzmocnienie systemu odpornościowego.

O2xylife Tlenoterapia Hiperbaryczna

ul. Górnicza 5
Łęczna 21-010
tel.: 737-296-901
[email protected]
www.oxylife-leczna.pl
Facebook: oxylife.leczna

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.