Obelgi, nienawiść, kłamstwa. Kampania staje się agresywna

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Julita Januszkiewicz

Obelgi, nienawiść, kłamstwa. Kampania staje się agresywna

Julita Januszkiewicz

Robert Wardziński, burmistrz Choroszczy musi przeprosić Jana Perkowskiego. To radny powiatowy PiS, który ubiega się o ponowny wybór. Poszło o obelżywe słowa. To kolejny proces podczas tej kampanii wyborczej.

O k...! Przyszedł jątrzyciel, podp...lacz. Miał usłyszeć radny Jan Perkowski od burmistrza Roberta Wardzińskiego. To zdarzyło się w urzędzie w Choroszczy - 28 września.

Perkowski udał się tam, by złożyć pismo w sprawie powieszenia swojego baneru wyborczego na gminnym płocie. - Zapytałem panią sekretarkę czy jest pan burmistrz. Sekretarka odpowiedziała, że ma gości, więc poczekałem - opowiadał Jan Perkowski.

Burmistrz miał zakląć wychodząc ze swojego gabinetu. - Potem znowu powtórzył te same epitety na korytarzu. Usłyszałem: „z podp...laczami nie rozmawiam. Co konkurencji się boisz? Taki bohater z ciebie?” I zamknął przede mną drzwi. Wyszedłem z urzędu - relacjonował Jan Perkowski.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.