Od dziś możesz kupić prenumeratę cyfrową Expressu Ilustrowanego!

Czytaj dalej
ei24

Od dziś możesz kupić prenumeratę cyfrową Expressu Ilustrowanego!

ei24

Zmiany są częścią życia każdego z nas. Nie mogły one ominąć naszego serwisu. W tym artykule, drogi Czytelniku, chcielibyśmy przybliżyć ci zmiany, które od dziś zachodzą w naszym serwisie. Usiądź zatem wygodnie, ponieważ przygotowaliśmy dla ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

Nasza redakcja od wielu lat dostarcza Ci najnowszych informacji. W naszą pracę wkładamy serce, wysiłek, nierzadko ryzykujemy i odsłaniamy rzeczy, które wiatr historii chciał zamieść pod dywan. Zawsze chcemy być pierwsi, dostarczając niepublikowane wcześniej i nigdzie indziej informacje. Żyjemy regionem.
PLUS.EXPRESSILUSTROWANY.PL - zobacz
Chociaż nasze podejście i profesjonalizm w pracy nie zmieniył się ani trochę, zmieniło się współczesne dziennikarstwo. Obecnie dziennikarze dysponują wieloma multimedialnymi narzędziami, o których kiedyś nie mogli nawet marzyć, a które pomagają budować niesamowite i wyjątkowe historie.

Od pewnego czasu nasza redakcja pracowała nad serwisem, który pozwoli te narzędzia wykorzystywać. Spędziliśmy godziny na tym, by wspólnie wypracować koncepcję, która dla naszych Czytelników będzie powiewem świeżości, która da im szansę na zapoznawanie się z wyjątkowymi treściami podanymi w nowoczesny sposób.

Drogi Czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Serwis+. plus.expressilustrowany.pl.pl to miejsce szczególne. To płatna część serwisu expressilustrowany.pl, jakiej wcześniej nie było. To ciekawe artykuły, zdjęcia, wideo, historie o tym, co ważne i poruszające. A do tego brak agresywnych reklam. Wszystko to podane w nowoczesnej oprawie graficznej - niezwykle estetycznej i bogatej w fantastyczne zdjęcia.

Znajdziesz tu codzienne wydania z wybranymi tekstami dnia, które możesz czytać kiedy lubisz i jak lubisz – na komputerze, tablecie i smartfonie.

Od dziś expressilustrowany.pl oraz plus.expressilustrowany.pl to jedna regionalna marka, która jako pierwsza poinformuje Cię o tym, co wydarzyło się w województwie łódzkim.
Jeśli cenisz sobie tradycyjne wydanie Expressu Ilustrowanego, dołączamy ją również do pakietu w formie e-wydania (plik PDF), który możesz każdego dnia pobrać na dysk swojego urządzenia i czytać, kiedy zechcesz.

Całość zapakowaliśmy w prenumeratę cyfrową. Możesz samodzielnie wybrać, jaki wolisz pakiet: z e-wydaniem lub bez. Co więcej, do Ciebie należy decyzja, jak długo chcesz prenumerować. Możliwy zakres czasu to: 7 dni, 30 dni, 90 dni, 180 dni lub 365 dni.

Jeśli interesuje Ciebie pojedynczy konkretny artykuł, który został opublikowany w serwisie plus.expressilustrowany.pl, możesz śmiało wysłać SMS-a i odblokować dostęp wyłącznie do tej treści. Bez konieczności prenumeraty cyfrowej.

Decydując się na cyfrową prenumeratę otrzymujesz jednak jeszcze jeden produkt wypełniony po brzegi wartościową treścią. W ramach zakupu, dostajesz dostęp do Ekstra Magazynu, który jest tygodnikiem, publikującym wybrane teksty z całej Polski. Jest co czytać!

Podsumowując: oferujemy Ci swobodny dostęp do wszystkich płatnych treści w expressilustrowany.pl oraz plus.expressilustrowany.pl, możliwość wyboru pakietu z PDF codziennego wydania papierowego oraz dodatkowy dostęp do serwisu ekstramagazyn.pl

>>Tutaj zobaczysz cennik i wykupisz prenumeratę cyfrową<<
ei24

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.