Odpowiedzą za znęcanie się nad dziećmi oraz za usiłowanie zabójstwa

Czytaj dalej
Fot. RADEK KOLEŚNIK
Joanna Krężelewska

Odpowiedzą za znęcanie się nad dziećmi oraz za usiłowanie zabójstwa

Joanna Krężelewska

Przez trzy miesiące mieli katować dzieci - dwóch synów Katarzyny W. Konkubent kobiety, Marek K. oprócz wymyślnych tortur miał też brutalnie zgwałcić. Prokuratura postawiła parze z Drawska zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi im dożywocie.

W poniedziałek, 26 lutego, w Sądzie Okręgowym w Koszalinie rozpoczął się proces, w którym na ławie oskarżonych zasiedli 28-letnia Katarzyna W. i 41-letni Marek K. Para z Drawska Pomorskiego jest oskarżona m.in. o usiłowanie zabójstwa 6-letniego synka kobiety, znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad nim i o dwa lata starszym bratem, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.