Oferta Emerix Investments Sp. z o.o.

Czytaj dalej
Fot. mat. prasowe
(ma. prasowe)

Oferta Emerix Investments Sp. z o.o.

(ma. prasowe)

Osiedle mieszkaniowe „Moje Bermudy” to nowo powstająca inwestycja w spokojnej okolicy w Wawrowie – gmina Santok, tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego.

Lokalizacja, w sąsiedztwie ogródków działkowych oraz istniejącej już niskiej zabudowy domków wielorodzinnych, to gwarancja spokoju.

W ofercie są dostępne mieszkania 2,3-4 pokojowe, o powierzchni od 37 do 96 m2, również mieszkania z przydomowym ogródkiem i przestronnymi tarasami.

Mocne strony inwestycji:

Wybór położenia naszej inwestycji nie jest przypadkowy, lokalizacja osiedla "Moje Bermudy" to połączenie ustronnego miejsca do życia i odpoczynku z wygodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta Gorzowa Wlkp.

Inwestycja została podzielona na 5 etapów, z czego zakończenie 1-ego etapu planowane jest na koniec 2017 roku. W sprzedaży oprócz etapu 1 są już dostępne mieszkania z etapu 2, wkrótce kolejne etapy zostaną udostępnione do rezerwacji.

Kontakt w sprawie ofert:
tel. 504 500 500
e-mail: [email protected]
www.mojebermudy.pl

Deweloper serdecznie zaprasza na swoją inwestycję, która udostępniona będzie Klientom w czasie I Ogólnopolskich Dni Otwartych Developerów:
Wawrów k/Gorzowa, Osiedle Moje Bermudy (vis a vis Salonu Mercedes Kurzawski).

Oferta Emerix Investments Sp. z o.o.
mat. prasowe
(ma. prasowe)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.