Oferta "RAJBUD Development" Spółka z o. o.

Czytaj dalej
Fot. mat. prasowe
mat. prasowe

Oferta "RAJBUD Development" Spółka z o. o.

mat. prasowe

Firma "RAJBUD Development" Spółka z o. o. funkcjonuje na rynku budownictwa mieszkalnego od 1999 roku. Prowadzi poprzez spółki celowe działalność deweloperską w zakresie budowy i sprzedaży mieszkań, lokali usługowych i garaży w budynkach wielorodzinnych. Przez te wszystkie lata firma wypracowała pozytywny wizerunek, na który w głównej mierze składają się bogata oferta atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań oraz profesjonalizm i kompleksowość w obsłudze klientów.

Dotychczasowe osiągnięcia stały się mobilizacją do dalszego działania. Obecnie firma rozwija się w bardzo dużym tempie realizując inwestycje w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. i Słubicach.

Osiedle „Źródlane” Zielona Góra ul. Rzeźniczaka to nowoczesne osiedle zlokalizowane w północnej części Zielonej Góry. Obecnie to najszybciej rozwijający się obszar miasta. Pięknie położone budynki mieszkalne sąsiadują z malowniczą i pełną zieleni Doliną Gęśnika. Duży plac zabaw, bliskość terenów zielonych oraz rekreacyjnych w postaci wielofunkcyjnego boiska Orlik, sąsiedztwo galerii handlowej i dobra komunikacja z centrum miasta.

W kwietniu 2017 roku został oddany do użytkowania III ETAP inwestycji. Budynki C1/C2) to dwa pięciokondygnacyjne budynki. Do sprzedaży są mieszkania o powierzchni od 33,57 m2 -59,89 m2 gotowe do zamieszkania . Do mieszkań położonych na IV piętrze przynależą poddasza nieużytkowe. Istnieje również możliwość zakupu stanowiska postojowego oraz komórek lokatorskich znajdujących się w kondygnacji piwnicznej.

Równolegle ruszyła budowa kolejnego IV ETAPU (D1/D2). To dwa pięciokondygnacyjne budynki. Zaprojektowanych zostało łącznie 154 mieszkań od 28 do 61 m2, 4 lokale usługowe oraz podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi i boksami rowerowymi.
Na tym etapie można optymalnie zadecydować o zakupie mieszkania już gotowego do wykończenia lub z terminem odbioru za 2 lata.

Wszystkie lokale wykonane w standardzie deweloperskim. W każdej klatce schodowej znajdować się będzie winda, którą można zjechać do podziemnego garażu. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowane są mieszkania, do których przynależą poddasza nieużytkowe do własnego wykończenia i aranżacji. To świetna oferta dla osób poszukujących większych metraży. Każda klatka schodowa, zjazd do podziemnej hali garażowej oraz sama hala garażowa będą monitorowane.

Osiedle „Kastel” Gorzów Wlkp. ul. Kotsisa

Inwestycja zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Kotsisa na działce o powierzchni blisko o,5 ha w obrębie nr 04 Staszica polegająca na wybudowaniu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zabudowie szeregowej A i B z parkingiem naziemnym i garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną w postaci: dojazdów, zjazdów do garażu podziemnego, dojść pieszych, placu zabaw, zieleni urządzonej.

Powstanie 107 mieszkań o powierzchni od 31,92m2 – 92,46 m2, 95 stanowisk postojowych w kondygnacji piwnicznej.
Warto zwrócić uwagę na niezwykłe położenie osiedla - bliskość terenów zielonych oraz rekreacyjnych: Park Słowiański, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne „Słowianka”. Ponadto od strony północnej i zachodniej teren graniczy z obiektami: Archiwum Państwowym, Zespołem Szkół nr 15, a od strony wschodniej z przedszkolem. W odległości ok 100 metrów znajduje się również pizzeria, sklepy spożywcze oraz liczne punkty handlowo- usługowe. Tym samym Gorzów wzbogaci się o dobrze położone kameralne i spokojne miejsca zamieszkania.

Więcej informacji udziela Biuro Sprzedaży:

Inwestycja OSIEDLE ŹRÓDLANE
ul. Rzeźniczaka 3A, Zielona Góra (Galeria Drwięga - I piętro)
tel. 609 668 333
e-mail: [email protected]
www.rajbud.pl

Inwestycja OSIEDLE KASTEL
siedziba Rajbud Development Sp. z o.o.
ul. Wyszyńskiego 123 E/C, Gorzów Wlkp.
tel. 95 722 35 42 (wkrótce biuro sprzedaży na budowie)

Oferta "RAJBUD Development" Spółka z o. o.
mat. prasowe
mat. prasowe

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.